Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/nazilliturkuaz.com/httpdocs/fonksiyonlar.php on line 3
Nazilli Güne intihar girişimi ile Başladı Haberi
 -
Aydın
En Yüksek: - En Düşük:
Nazilli Güne intihar girişimi ile Başladı
Nazilli Güne intihar girişimi ile Başladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-05-02 - 17:41 - Bu haberi 433 kişi okudu.


Bir süredir ekonomik sorunlar yaşadığı belirtilen Hançer Havutçuoğlu İsimli şahıs geçirdiği bunalım sonucu Belediye Binası karşısında Bulunan Binaya çıkarak intihar etmek istedi. Vatandaşların Polise ihbar etmesi ile birlikte Binanın çatı katının kenarında ikna etme çabaları Başladı.


 


Havutçuoğlu’nun ekonomik sorunlar yaşadığı ve Ehliyeti olmadığı gerekçesi ile motoruna da el konularak ceza kesilmesinin ardından iyice bunalan Havutçu, Belediye Binasının karşısında bulunan Apartmana çıkarak intihar etmeye kalkıştı.


 


Uzun süre ikna edilemeyen Havutçu’yu Emniyet Müdürü İlyas Karpınar ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Yardım sözü vererek ikna etmeye çalıştı.


 


Evli ve 1 kız babası Havutçu Uzun Uğraşlar sonunda Çatı katından indirilirken, olay yerinde İntihar konusunu meraklı ve endişeli gözlerle izleyen Vatandaşlar derin bir oh çekti.


 


Emniyet güçlerinin uzun uğraşları sonucunda ikna edilen Havutçuğlu daha sonra Hastaneye götürüldü. Olayla ilgili olarak soruşturma devam ediyor.


       


Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
80409
Güvenlik kodu giriniz
:
digiturk