Ağustos ayı meclisi gerçekleştirildi

Nazilli Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereğince 2022 yılı Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Nazilli Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Bu haber 2022-08-02 22:43:54 eklenmiş ve 99 kez görüntülenmiştir.

 

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın Başkanlık ettiği meclis toplantısında 4 ana madde ve 1 ek gündem maddesi kabul edildi.

Gündem öncesi açıklamalarda bulunan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli’nin il olması hakkında konuştu.

 

Nazilli İl olmayı hak ediyor

Özcan konuşmasında Nazilli’nin İl olmayı çoktan hak ettiğini dile getirdiği açıklamasında Devlet büyüklerinin bu konuda ne kadar titiz çalıştıklarını bildiğini ve kısa bir zaman diliminde Nazilli’nin il olacağına yürekten inandığını dile getirdi. İL olma Platformunun çalışmalarına da her zaman destek olacaklarını dile getiren Başkan Özcan, ‘Nazilli İl olmayı hak ediyor’ dedi.

 

Cem Evlerine yapılan saldırıyı kınıyorum

Cem Evlerine yapılan saldırıyı da şiddetle kınayan Başkan Özcan, Milli Birlik ve beraberliği bozmaya yeltenenlere en güzel cevabın verildiğine değinen başkan Özcan, ‘Liderlerimiz Sağduyulu açıklamaları, toplumun bu tür olaylara karşı bilinçli davranması ve bu tür oyunbazlara fırsat vermemesi bizleri mutlu etmiştir’ dedi

Başkan Özcan konuşmasından sonra gündem maddelerine geçildi ve meclis 1. oturumda gündem maddelerini oyladı.

Mecliste görüşülen gündem maddeleri ise şu şekilde oldu

GÜNDEM MADDELERİ

1- Nazilli İlçesi Prof. Muammer Aksoy Mah. 1599 Ada 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ve 9 nolu Parsellere İlişkin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğinin Görüşülmesi.

2- Nazilli İlçesi Arslanlı Mah. 170 Ada 20 Nolu Parsellere İlişkin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğinin Görüşülmesi.

3- Nazilli İlçesi Yeşil Mah. 2185 Ada 1 Nolu Parselin Kuzeyinde Yer Alan Park Alanında Trafo Alanı Amaçlı 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğinin Görüşülmesi.

4- Nazilli İlçesi Yeşil Mah. 2006 Ada 8 Nolu Parselin Kuzeyinde Yer Alan Park Alanında Trafo Alanı Amaçlı 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğinin Görüşülmesi.

Ağustos Ayı 1. oturum sonrası 2. oturumda da gündem maddelerinin oylanması ile Ağustos Ayı meclis toplantısı sona erdi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2022 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA