Ünal Önal Dönemi Resmen Başladı.

Nazilli Belediyespor’da Ünal Önal dönemi resmen başladı.
Bu haber 2022-03-21 20:16:35 eklenmiş ve 298 kez görüntülenmiştir.

 

Geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongre kararı alan Nazilli Belediyespor’da katılım yoğun oldu.

Ünal Önal’ın Kulüp Başkanlığına adaylığını açıklamasından sonra camia da büyük bir heyecan uyandırmış hemen kolları sıvayarak Önce Hoca işini çözmüş ardından da takımda büyük bir motivasyon sağlayan Ünal Önal yapılan genel kurul ile birlikte Resmen Kulüp başkanı oldu.

Nazilli Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilen genel kurula Nazilli Belediye Başkanvekili Mustafa Tınaz, Nazilli Kulüp Başkanı Soner Yelkovan, Nazilli Belediyespor Kulüp Başkan Adayı Ünal Önal, Eski Başkanlar, yöneticiler hazır bulundu.

Olağanüstü Genel Kurulda Ünal Önal’ın başkanlığında tek listeden seçime girildi. Kongrede divan başkanlığına eski Kulüp Başkanı Erdoğan Eker seçildi. Divan teşekkülünün onaylanmasının ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre başladı.

Kulüp tüzüğünün 10’ncu maddesi oy birliğiyle değiştirilerek 30 olan asil yönetim kurulu 32’ye, 5 olan yedek üye sayısı 12’ye çıkarıldı. 2 sezondur Nazilli belediyesporun başkanlığını yürüten Soner Yelkovan’a Belediye Başkanvekili Mustafa Tınaz, hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

Camiayı Bütünleştireceğiz

Yeni başkan Ünal Önal, ‘ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız camiayı bütünleştireceğiz’ diyerek, “Genel kurulumuz Nazilli’mize hayırlar getirir. 5 dakikada ben ve ekibime hiç itirazsız onay verdiniz. 32 kişiyle birlikte teşekkür ediyorum. Gurur duydum. Bu görevler gelip geçici. Soner ve Nurettin ağabeylerimle görev yaptım. Birçok ağabeyim burada başkan olarak konuşmayı yaptı. Bugün bize nasip oldu. İlerleyen günlerde burada oturan veya oturmayan delegemize nasip olur. Bu emaneti 32 arkadaşımla birlikte en güzel şartlarda iade etmek için aldım. İnşallah Nazilli’miz kazanır. Hiçbir zaman kahraman olma gibi, büyük işler yapma gibi değil, Nazilli Belediyespor’a hizmet etme girişimimiz oldu. Benimle beraber yola çıkan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gün birlik ve beraberlik, Nazilli belediyespor’a hizmet etme günü. Beraber maç izleyelim. Ben küsmüş ağabeylerimle maç izlemek istiyorum. Yönetimimden hiçbir kimse, kimseye laf etmeyecek. Şeffaf olacağız. Hayırlı olsun” dedi.

Ünal Önal’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Mustafa Tınaz, Erkan Abbasoğlu, Durmuş Kural, Erol Karakuş, Recep Sakarya, Abdullah Aktolun, Faruk Kutlu, Ali Gölgesiz, Hakan Şengel, Ali Özgedik, Kadir Kabak, Veli uygar Karadayı, Oktay Asuman, Ercan Sarıot, Rıdvan Çetiner, Hasan Gürkan Yenipazarlı, Öğünç Tokgöz, Erkan Pirimoğlu, Ümit Özmen, Erkan Erkoç, Mehmet Koşar, Baskın Aksoy, Özen Akgün, Mehmet Eren, Gökhan Çamurcu, Önder Özkulak, Oğuzhan İzgü, Naim Atmaca, Caner İnceoğlu, Murat Şen, Ergün Sert

Yönetim Kurulu Yedek liste Yaşar Kaya, Ferdi Akkaya, Süleyman Kana, Osman Durmaz, Mehmet Karul, Hüseyin Tosun, Ali Kaplan, Aşkın Duru, Metin Ceviz, Mustafa Bozkır, Mehmet Göktepe, Fatih Yuvalı Denetim Kurulu Asil liste Cavit Yılmaz, Durmuş Tobal, İbrahim Özkan Denetim Kurulu Yedek liste

Mehmet Ayazalp, Hünkar Şenerdir, Ozan Türkmen

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2022 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA