Toktaş’a Kahvaltı da Esnaflardan büyük destek


Bu haber 2021-12-20 01:46:14 eklenmiş ve 201 kez görüntülenmiştir.

 

Ömer Duran

Nazilli manifaturacılar ve Konfeksiyoncular odası Başkanlığı seçimlerinde aday olan Seyfi Toktaş, hangar restoranda düzenlediği kahvaltıya çok sayıda esnaf katılarak güç verdi.

Hangar Restoranda düzenlenen kahvaltıya Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti Nazilli ilçe Başkanı Ali Gökbaraz, CHP Nazilli ilçe Başkanı Serdar Alptekin, Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Yelkovan, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç, Nazilli Çağdaş Ağrılılar Derneği yönetimi ve çok sayıda esnaf katıldı.

Kahvaltıda esnaflarla birebir sohbet eden Başkan Adayı Seyfi Toktaş ‘biriz, beraberiz’ mesajını vererek yapılacak olan kongrede destek istedi.

 

Değişimin zorunlu olduğunu gördük…

 

Üyeler ile sohbet ettikten sonra Başkan Adayı Seyfettin Toktaş bir konuşma yaptı. Toktaş konuşmasında birlik ve beraberlik içine Odayı en iyi noktalara çıkarmak için çalışacaklarını ifade ederek şunları söyledi. “Bizim için önemli olan bugünde bizlerle beraber olduğunuz için her birinize ayrı ayrı şahsım ve ekibim adına teşekkür ederim. Bana ve yol arkadaşlarıma bu yola çıkma kararı aldıran sebep, odamız ve esnafımız için değişimin zorunlu hale gelmesidir. Özellikle Mart 2020’de başlayan pandemi sürecinde ben ve tüm esnaf arkadaşlarım zor günler geçirdik. Her ne kadar oda yöneticilerimiz çalışmalar yapsa da genel olarak yetersiz olduğu görüldü. Bununla birlikte değişimin artık bir zorunluluk olduğu kanısına vardık ve bu yola çıktık.

 

Şeffaf Bir oda yönetimi olacak

 

Biz yola çıkarken en temel ilke olarak eşitliği belirledik. Ben ve ekibim seçimlerde başarılı olduktan sonra, her bir üyemiz eşit olarak ve eşit şartlarda hizmet alacak. Her üyemiz oda kurallarına kayıtsız ve şartsız uyacak ve oda kuralları hiçbir üyemiz için esnetilmeyecektir. Kısacası yönetimimizde eşit hizmet ve eşit şartlar ilkesi geçerli olacaktır. Şeffaflığın bizim için önemli olmasının sebebi; odamızın sizlerden topladığı aidatlarla, giderlerinin karşılanması ve yönetilmesidir. Her bir üyemiz en doğal hakkı olan hesap sorabilme hakkını her an kullanabilecektir. Yönetimde olduğumuz sürece sizlere hesap verebilecek şekilde şeffaf olacağız. Her dönem sonunda bilanço yayımlayıp üyelerimize odamızın mali durumu hakkında en detaylı şekilde bilgilendireceğiz.

 

Kadın Meslektaşlarımızın Temsiliyetine önem verdik

 

Daha önceki yönetimler için önemsenmeyen fakat bizim için önemli bir diğer sorun ise kadın meslektaşlarımızın temsiliyetlerinin bulunmamasıdır. Odamıza kayıtlı kadın meslektaşlarımızın sayısının önemi olmaksızın, odamızın her bir kurulunda kadın meslektaşlarımıza yer vereceğiz ve kadın yöneticilerimiz aktif bir şekilde faaliyet gösterecek. Odamızın ve meslektaşlarımızın problemlerinin çözümü için birçok proje geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Temel ilkeler çerçevesinde çözüm odaklı bir şekilde bütün üyelerimiz için ben ve ekibim siz değerli üyelerimizle hep birlikte odamızı yöneteceğiz. Çıkmış olduğumuz bu yolda Rabbim yar ve yardımcımız olsun

 

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2022 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA