Yarangünü ‘Daha aktif bir oda olacağız’

Nazilli Elektrikçiler ve elektronikçiler odası başkanlığına adaylığını düzenlediği kahvaltı ile açıklayan Abdurrahman Yarangünü amaçlarının daha aktif bir oda olmak olduğunu vurguladı.
Bu haber 2021-12-07 12:28:58 eklenmiş ve 140 kez görüntülenmiştir.

 

Hangar Cafe’deki kahvaltıya Nazilli Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç, Nazilli Kahveciler odası Başkanı Birol Şenkal, Elektrikçiler odası eski başkanı Mustafa Önceler ve çok sayıda üye katıldı.

Kahvaltı’da konuşma yapan Başkan Adayı Abdurrahman Yarangünü, birlik ve beraberlik içinde Nazili Elektrikçiler ve elektronikçiler odasını daha aktif hale getireceklerini söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti. “Nazilli elektrikçiler, elektronikçiler, sıhhi tesisatçılar ve radyo tamircileri odası başkanlığı için aday olduğumu ve bu güzel hizmet yolunda bende varım demek için organize ettiğimiz toplantımıza hepiniz  hoş geldiniz.

Birlik ve beraberlik içinde kol kola yeni çalışmalara imza atmak, odamızı  daha güçlü hale getirmek, sorun değil çözüm odaklı  bir anlayışı yaşamak ve yaşatmak için aday oldum.17. yılıma adım attığım sektörümüzdeki bilgi ve birikimlerimi tecrübeli büyüklerimizle paylaşarak daha güçlü daha verimli hale geleceğiz. Aktif bir oda olacağız herkesin fikrine değer vereceğiz en ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmayacağız çünkü beraber yükseleceğiz beraber çare olacağız, beraber çözüm olacağız ’Yapacağız, Edeceğiz ‘ diyorum çünkü bu yola ben değil ‘BİZ’  anlayışıyla çıkıyorum odamızı birlikte yöneteceğiz odamıza bağlı meslek gruplarımızın ne tür sorunlar yaşadığını, ne tür problemlerle baş başa kaldığını  biliyorum. Sorunlara takılı kalmadan ortak bir çözüm anlayışı ile tertemiz bir çalışma alanı oluşturacağız

Birlikte yürüyeceğiz , birlikte yükseleceğiz

1,5 yılı aşkın süredir tüm esnaflarımızın, tüm insanlığın ve tüm dünyanın  etkilendiği covid19 salgın hastalığı malesef işlerimiz olumsuz etkiledi. Sağlığımızın derdine düştük bunun yanında geçim derdi de ayrı bir sıkıntı. Şükür ki; yeni normalleşme süreci ile yepyeni bir döneme adım attık. En büyük duam o. Rabbim bu gibi sorunları bizlere bir daha yaşatmasın Odamızın kuruluşundan bu vakte kadar hizmetinde bulunan tüm başkanlarımızdan yönetimlerinden ve çalışanlarımızdan Allah razı olsun. Her dönemin kendine göre mutlaka zorlukları olmuştur ve bu günlere gelinmiştir.

Yola çıktığım bu hizmet yarışında ortak bir katılım ortak bir yönetim anlayışı ve dayanışma ruhu ile hizmet bayrağını layık olduğu yere zirveye taşıyacağız koltuğa değil hizmete ve göreve talebim

Bu güzel hizmet yarışı odamız için en iyi hizmet için kazanan odamız ve esnafımız olsun.”

Yarangünü’nün konuşmasından sonra kahvaltıda konuşma yapan Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç ise oda seçimlerinin artık başladığını birlik ve beraberlik içinde oda seçimlerini gerçekleştirme arzusunda olduklarını güzel bir şekilde kongreleri tamamlamak arzusunda olduklarını dile getirirken, Yarangünü’ye başarılar diledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2022 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA