Uğur Soğutmadan Anjiyo Ünitesi

Uğur soğutma Nazilli Devlet hastanesinin en büyük eksikliği olan Anjiyo ünitesinin kurulması konusunda destek verecek
Bu haber 2021-11-19 22:41:56 eklenmiş ve 97 kez görüntülenmiştir.

 

Tüm masrafların karşılandığı projenin imzalandığı ve 2022 yılında 4 üniteden oluşan Anjiyo Ünitesi Nazilli Devlet hastanesine kazandırılacak.

Anjiyo ünitesi yanı sıra Nazilli Devlet Hastanesine 20 yataklı yoğum bakım ünitesi havalandırma sistemi, Covid19 desteği ventilatör cihazı, yoğum bakım 2 adet ventilatör cihazı ve konteynır ve mobilya desteği sağlayacak olan uğur soğutma sağlık sektörüne önemli ölçüde katkı sağlayacak.

Protokol ve projelerin imzalanması için Nazilli Devlet Hastanesine ziyarete  Uğur Soğutma adına Uğur Soğutma A.Ş. Direktörü Erdoğan Ulaş, İnsan Kaynakları Müdürü Hakkı İlbay ile Finans Direktörü Mehmet Ali Kurşun katıldı

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Engin Tetik ile Başhekim Yardımcısı Dr. Barbaros Küçükoğlu, İdari Mali İşler Müdürü Mehmet Şahin, Başhemşire Sermin Volaka hazır bulundu.

Nazilli Devlet Hastanesi ile yapılan protokol sonrası değerlendirme yapan Uğur Soğutma A.Ş Direktörü Erdoğan Ulaş şu bilgileri paylaştı.  “İçinde bulunduğumuz; Dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen, ülke ekonomilerini alt üst eden, ülke sınırlarının kapatılmasına neden olan Pandemi boyutundaki Salgın Hastalık nedeniyle, oldukça ağır koşulların uzun sürmemesi en büyük dileğimizdir.

En zor şartlarda tüm halkımızın bu salgınla mücadelede bizimle birlikte emek ve çaba içinde olması, öncelikle çalışanlarımızla birlikte tüm halkımızın sağlığının ve işlerinin korunması, şartların düzelerek normal yaşama dönülmesi, gelecek dönem için en büyük umudumuzdur.

Hep birlikte bu zorlukların üstesinden gelebilmek başarımızın teminatı olacaktır. Bunun bilincinde olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Bu kapsamda bizlere fedakarca çalışmaları ile destek ve güç veren sağlık kurumlarına ve sağlık emekçilerine  minnettarız.

Bizlerde Uğur Grubu olarak, Sayın Cumhurbaşkanı’ mızın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyası kapsamında, 146 ülkeye ihracatımız ile ülkemiz ekonomisine, ilimizin ve  ilçemizin  istihdamına  katkı sağlayan çalışmalarımıza devam ederken, Nazilli Devlet Hastanemizin sağlık hizmetlerine de  destek  vererek devletimize ve halkımıza  karşı  sosyal  sorumluluğumuzu yerine getirmeyi görev sayıyoruz. 

Uğur Grubu bu çerçevede sağlık hizmetlerimize, Mart ayından bu güne, 13.800.00,00 TL  değerinde bağış ve  yardım desteği vererek, aşağıdaki katkıları  sağlık sistemimize sağlamıştır. .

 

Ø       NAZİLLİ DEVLET HAST.          Covid 19 Desteği    Adına       Ventilatör Cihazı -Komple

Ø       NAZİLLİ DEVLET HAST.       Covid 19 Desteği   Adına       Yoğun Bakım 2 adet Ventilatör Cihazı

Ø       NAZİLLİ DEVLET HAST.       Covid 19 Desteği   Adına       Yoğun Bakım Konteyner ve Mobilya

 

Ø       NAZILLI DEVLET HASTANESI                     20 yataklı yoğun bakım havalandırma sistemi

 

Ø        NAZILLI DEVLET HASTANESI         2022 YILINDA 4 ANA BÖLÜMDEN OLUŞAN ANJİYO MERKEZİ KAZANDIRILMASI PLANLANMIŞTIR.  ( Proje Bedeli Bağış Sözleşmesi imzalanmıştır. )

 

Bu çalışmalarımızda bize onay ve moral veren başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere samimi işbirliği içinde destek veren Nazilli Devlet Hastanesi Baş Hekimi  Sayın Uzman Dr. Engin Tetik Bey ve hastanemizin teknik ekibine ve doktorlarına, tüm görevli sağlık personeline teşekkür ederiz.”

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA