MEMLEKET PARTİSİ SAHAYA İNDİ

17 Mayıs 2021 tarihinde Muharrem İnce Genel Başkanlığında kurulan Memleket Partisi’nin İl Örgütü Aydın Basınıyla kahvaltı programında buluştu.
Bu haber 2021-06-20 19:30:01 eklenmiş ve 139 kez görüntülenmiştir.

Memleket Partisi Kurucu İl Başkanlığı görevini üstlenen İnşaat Mühendisi Cavit Yenipazarlı, Aydın Kamuoyuyla il yönetimini ve İlçe Başkanlarını tanıttı. Aydın Efeler Akarsu Park Restorant’a Aydın basını ile bir araya gelen Başkan Yenipazarlı kahvaltının ardından açıklamalarda bulundu. Yenipazarlı’nın açıklamasında “Memleket Partisi bildiğiniz üzere bir ihtiyaçtan doğdu.Toplumumuzun bu denli ayrıştırıldığı bir yerde, her gün yeni bir kavganın, yeni bir tartışmanın yaşandığı bu ülkede kardeşliğimizin pekiştirilmesi, toplum içindeki ayrıştırmaların bütünleştirilmesi, halkımızın kardeşçe yaşayabilme umudu için çaba sarfetmek için Memleket Partisi kurulmuştur.Partimizin kurulmasının ardından Aydın ilimizde örgütlenme çalışmalarımıza başladık. Şuan da dokuz tane ilçe başkanımız yanımızda, toplam 11 tane ilçe başkanımız örgütlenmek üzere Aydın ilimizde görevlendirilmiştir. Önümüzde ki süreçte İl ve ilçe yönetim listelerimizi yüksek seçim kuruluna teslim edeceğiz.Temmuz ayında da ilçe kongrelerimizi gerçekleştireceğiz.Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa bir siyasal parti 3 ay içerisinde örgütlenmesini tamamlamış ve kurultayını yapmış olacak.Halkımıza bizlere gösterdikleri güvenden dolayı çok teşekkür ederiz. Sayın genel başkanımızla birlikte halkımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın özgürlüklerini demokrasi ile taçlandırmak için bu mücadeleye başladık.”ifadelerini kullandı.

Memleket Pattisi Yeri üretimi destekleyecektir

Memleket Partisi Aydın Kurucu İl Başkanı Cavit Yenipazarlı sözlerine şöyle devam etti;” Gençlerimiz, çiftçilerimiz geleceğinden endişeli, emekçilerimizin geleceğinden endişeli, halkımız geleceğinden endişeli.Bizim görevimiz halkımızın bu endişelerini ortadan kaldırmak. Halkımızın geleceğine umutla bakmasını sağlamaktır. Herkesin bildiği üzere susuzluk ve kuraklık Aydın’da tarımın ve çiftçiliğin bitmesine sebep olmaktır. Köylümüz bu sebepten dolayı mağdur durumdadır. 1 yılı aşkın süredir pandemi sürecinde de bütün esnaflarımız bütün gençlerimiz mağdur olmuşlardır. Özellikle okullar kapalıyken yarım yamalak interneti olmayanlarla, olanların aynı yarışa zorlandığı bir sınav maratonuna girdi gençliğimiz.Uzaktan eğitimle, yüzyüze eğitim arasında dağlar kadar fark olduğunu yaşayarak görüyoruz.Bu mağduriyetleri gidermek için Memleket Partisi elinden geleni yapacaktır.Bilgisayarsız ve internetsiz hiç bir gencimiz olmayacaktır.Çiftçilerimizin mağduriyetleri de Memleket Partisi iktidarında karşılanacaktır.Ve hiç kimse Memleket Partisi iktidarında aç kalmayacaktır.İşsiz kalmayacaktır.İşsiz kalmayacaktır.Onun için sloganımız Mavi’dir.Memleket Partisi olarak yerli üretimi destekleyerek, üretim faaliyetlerini arttıracağız.Memleket Partisi Aydın olarak

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA