Alptekin'den 'Çekin ellerinizi muhtarlarımızın üzerinden'


Bu haber 2021-04-24 17:04:44 eklenmiş ve 97 kez görüntülenmiştir.

Nazilli CHP İlçe Başkanı Alptekin, ‘Çekin  ellerinizi muhtarlarımızın üzerinden’ Nazilli CHP İlçe Başkanı Serdar Alptekin muhtarlar ile ilgili olarak yazılı basın açıklaması yaptı. CHP Nazilli ilçe Başkanı Serdar Alptekin yaptığı yazılı basın açıklamasında, “AKP Nazilli ilçe Başkanı Mustafa Abak tarafından hazırlatıldığı iddia edilen ‘Aydın büyükşehir ve Nazilli Belediyesinden hizmet almakta ciddi sıkıntı çekiyoruz’ şeklindeki ifadenin yer aldığı dilekçeleri, değerli muhtarlarımızın dikkati ve feraseti sayesinde, imzalamayarak ve okumadan imzaladıklarını geri çekerek, oluşturulmak istenen algı ve siyasi oyun bozulmuştur. 

Muhtarlarımız seçilmiş oldukları mahallelerin mülki amirleridir. Seçilmiş oldukları mahallede en iyi hizmeti verebilmek aşkıyla herhangi bir siyasi kişi veya partiye biat etmeden görevlerini yerine getirmeye çalışan devlet görevlileridir. Muhtarlarımız hiçbir siyasi gücün etkisinde kalmaksızın hizmet ederler. Tek gayeleri hizmet olan muhtarlarımızı hiç kimse  siyasi emellerine, hedeflerine ve çıkarlarına alet edemez. Halkımızın bu tür siyasi ayak oyunlarına ve kumpaslara tahammülü yoktur. Açlık ve sefalet içinde, yarınını görmeksizin, kaderine terk edilmiş esnafın, çiftçinin, işcinin, emeklinin, memurun ve tüm emekçilerin hatırını bile sormaya çekinen iktidar sahipleri, artık, vatandaşa nasıl hizmet ederiz diye çalışmak yerine, iktidar tarafından karşılarına çıkarılan tüm zorluklara ve engellemelere rağmen, halkına en iyi hizmeti nasıl verebiliriz yarışına giren Aydın Büyükşehir ve Nazilli belediyelerimizi, bu tür ayak oyunlarıyla, nasıl olurda itibarsızlaştırırız, nasıl olurda koltuklarımızı kaybetmeyiz derdine düşmüşlerdir. 

Her ne olursa olsun Aydın ve Nazilli halkı bu tür oyunları bozacak ve ilk seçimlerde her zaman olduğu gibi sandığa giderek gerekli cevabı verecektir.

Bizim Cumhuriyet Halk Partisi olarak nacizane fikrimiz, her ne kadar beceremesenizde, bu tür ayak oyunları ve kumpaslarla siyasi geleceğinizi düşünmek yerine, halkımızın içine girerek, onların sorunlarını dinleyip çözüm üretmeniz sizin lehinize olacaktır. 

Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak tarafsız görev yapmaya çalışan tüm muhtarlarımızın arkasında olmaya ve onlara tüm gücümüz ile destek vermeye devam edeceğiz”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA