Serkan Sevim Antidemokratik Davranmaktaydı


Bu haber 2021-04-11 13:24:39 eklenmiş ve 406 kez görüntülenmiştir.

 

Geçtiğimiz günlerde CHP Yönetim kurulu üyeliklerinden istifa eden 11 kişi kamuoyunda son günlerde yalan yanlış algı oluşturulmaması amacı ile ortak bir basın açıklaması yayınladılar.

İstifa eden 11 kişinin imzası olan açıklamada aile içinde fikir ayrılıklarının ve Mevcut İlçe Başkanı Serkan Sevim’in antidemokratik davranması sebebi ile istifa ettikleri belirtildi.

Açıklama da şunlara yer verildi “07.04.2021 tarihinde aşağıda ismi ve imzası olan bizler Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yöneticiliğinden hür irademiz ile istifa etmiş bulunmaktayız.

İstifamızın sebebi aile içinde fikir ayrılıkları ve ilçe başkanının anti demokratik yöntemleri ısrarlar uygulamaya devam etmesidir.

Bizler gerekli eleştirilerimizi ve görüş ayrılıklarımızı demokratik çerçevede, parti içinde gerekli örgüt toplantılarında ve yapılacak olan olağan üstü kongrede belirtir ve sorunlarımızı aile içinde çözeriz.

İstifalarımız yalnızca yönetim kurulu üyeliğinden olup, onurla ve gururla taşıdığımız CHP üyeliklerimiz ile hiçbir alakası yoktur. Partimize karşı aidiyetimiz ve sorumluluğumuz devam etmektedir.

Basında sosyal medya da gündem olan bu konu sebebiyle ortaya çıkan bilgi kirliliği ve maksatlı itibarsızlaştırmaya karşı bu yazılı basın açıklaması yapma zarureti doğmuştur. İstifalarımız kimsenin ve hiçbir unsurun etkisi ve baskısı ve yönlendirilmesi sebebiyle olmamıştır bu istifa kararını her birimizin bireysel olarak özgür ve hür iradesiyle almış olduğunu önemle belirtmek isteriz. Bizler kuran ve kurtaran parti CHP’nin bir neferiyiz ve böyle olmaya da devam edeceğiz”

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA