Nazilli Belediyesi basın personeline fotoğrafçılık eğitimi

Nazilli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli, Nazilli Fotoğraf ve Plastik Sanatlar Amatörleri Derneği(NAFOD) eğitmenleri tarafından teçhizat, teorik ve pratik basın fotoğrafçılığı eğitimlerine başladı. Basın Yayın personelleri, müdürlük bünyesine kazandırılan yeni ekipmanlarla çağa uygun ve donanımlı hale geldi.
Bu haber 2021-04-07 21:41:13 eklenmiş ve 504 kez görüntülenmiştir.

Nazilli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelleri, Basın Fotoğrafçılığı Eğitim Semineri’ne başladı.

Nazilli Fotoğraf ve Plastik Sanatlar Amatörleri Derneği Başkan Yardımcısı Kamil Okyay tarafından verilen seminer kapsamında; temel fotoğrafçılık ve teçhizat ile teorik ve pratik basın fotoğrafçılığı konuları işlenecek.

“TEKNOLOJİYE ve EĞİTİME HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VAR”

Belediye personellerinin eğitilmesi ve alanında uzmanlaşması için bu tür programların büyük önem taşıdığına dikkat çeken Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Değerli arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Her şeyin başı eğitim. Uzun yıllardır birçok noktada olduğu gibi ihmal edilmiş bir birimdi. Diğer müdürlüklerimizde de sertifikasyonun sağlanması için gerekli çalışmaları yapmıştık. Uluslar arası alanda belgelendirilmesini sağladık. Teknolojiye ve eğitimlere her zaman ihtiyacımız var. Çağın tamamı gelişiyor ve hızla değişiyorken eski model malzemelerle iyi işler çıkarmamız sanat olur. Belediyemizin çalışmalarının duyurulması noktasında en önemli ve tek birimimiz burası. Bu noktada yapılmış her şey için emeği geçen herkese, ekibimize, derneğimize ve hocalarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“SES GETİRECEK PROJELERLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Okyay; “Derneğimizin amacı Nazilli’nin tarihine ve geleceğine ışık tutacak belgeler oluşturmak ve Nazilli’de fotoğraf sanatını sevdirmek. Bunun adına çok ciddi çalışmalar yapan bir derneğiz. Defalarca Türkiye çapında dereceler elde eldik.  Üyelerimizden dünya çapında derece alanlar var. Fotoğraf sanatı daha çok bilinsin ve daha çok eser ortaya çıksın istiyoruz. Bu noktada bize destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Nazilli’de Lütfi Selek Kültür Merkezi’ndeyiz. Pandemi dolayısıyla projelerimize ara verdik ancak ilk fırsatta ülke genelinde ses getirecek projelerle çalışmalarla devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA