İTTİFAK İÇİNDE GİZLİ İTTİFAK


Bu haber 2021-03-27 05:16:58 eklenmiş ve 11356 kez görüntülenmiştir.

 

Nazilli Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı öncesi mevcut Belediye Başkan yardımcılarının değişip değişmeyeceği hakkında dedikodularla çalkalanırken, bir yerel gazetede yayınlanan kulislerde İYİ Parti ve CHP kanadında başkan yardımcılığı için Meclis Üyesi Gönül Öztürk ve Ulvi Yıldırımkaraman’ın isminin yer aldığı haber CHP’li üyelerce tepkiyle karşılandı.

 Yapılan haber sonrası CHP üyelerinin büyük çoğunluğu kulis bilgisinin doğru olması halinde çok büyük bir hata olduğunu, Ulvi Yıldırımkaraman’ın parti içerisinde hiç bir yetkinliğinin olmadığını ve partiyi temsil edebilecek birisi olarak görmediklerini dile getirdi.

 BAŞKAN SEVİM ÖRGÜT TOPLANTISI DÜZENLESİN! 

CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’in göreve geldiği günden beri tüm ısrarlara rağmen örgüt toplantısı düzenlememiş olması ve parti binasını adeta mahalle muhtarlarının buluşma noktası haline getirmesi konusunda rahatsız olduklarını dile getiren CHP’nin önde gelen isimleri, Ulvi Yıldırımkaraman ile yapılan kulis toplantılarının farkında olduklarını, bu tür şeylerin partiye zarar verdiğini ve başkan Sevim’in hızlı bir şekilde üyelerle örgüt toplantısı yapması gerektiğini söyledi.

Başkan Sevim’in parti üyelerinin bir çoğunun ısrarla toplantı talep ettiği halde herhangi bir aksiyon almaması kamuoyunun aklına ‘Serkan başkan gelecek tepkilerden mi korkuyor?’ sorunu getirdi.

ÇANKIR SEVİM İÇİN PAZARTESİ BEKLEMESİN DEMİŞTİ

Parti içinde bunlar yaşanırken bir yandan da akıllara CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır’ın sözleri geldi. CHP’nin il Kongresine Kurultay delegesi yazılması sırasında çıkan tartışma ve gerilim sonrası İl Kongresine katılmayan Serkan Sevim için CHP İl Başkanı Ali Çankır’ın ‘Pazartesiyi beklemesin hemen versin istifasını’ şeklinde sözleri de Partililerin hala kulaklarını çınlatırken, Çankır’ın Sevim’e yakın olmasını da manidar olarak karşlıyorlar

BAŞKAN SEVİM’İN TRUVA ATI OYUNU

Son yapılan yerel seçimler öncesi Başkan Serkan Sevim’in Ulvi Yıldırımkaraman’ı parti meclis üyeliğinde görmek istemediğini her fırsatta partinin ileri gelen üyelerine dile getirdiği halde, şimdi ise meclis üyeliğinde istemediği Ulvi Yıldırımkaraman’ı Başkan yardımcısı koltuğuna oturtmak için Yıldırımkaraman ve bazı partililerle düzenlediği gizli kulis toplantıları bazı parti üyeleri tarafından gündeme getirdi.

CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’in bu hareketi partinin önde gelen isimlerinin aklına ‘truva atı oyunları mı oynanıyor?’ sorusunu getirdi.

CHP NAZİLLİ’DE TOPLU İSTİFA İDDİASI

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatı içerisinde yaşanan görüş ayrılıkları ve başkan Serkan Sevim’in tutumsuz davranışları sonucunda partinin adeta mihenk taşı durumunda bulunan 8 üyesinin istifa edeceği iddiası da kamuoyuna gelen bilgiler arasında yer aldı.
Umut ALDİ / Nazilli ANLIK Haber

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA