ÖZMEN NGC İÇİN YENİDEN ADAY


Bu haber 2021-03-26 19:58:06 eklenmiş ve 468 kez görüntülenmiştir.

 

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nin (NGC) yarın gerçekleştirilecek olağanüstü kongresi öncesinde, SES Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ümit Özmen, başkanlığa aday olduğunu açıkladı. 

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nin (NGC) yarın gerçekleştirilecek olağanüstü kongresi öncesinde, SES Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ümit Özmen, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Adayı Ümit Özmen, yeniden göreve talip olduğunu belirterek, Projeler ile eksik olan Ankara’da temsil noktasında çalışmalar yürüttüğünü ve daha önce bunu örneğinin olduğunu belirterek, yola yeniden çıktığını belirtti.

Özmen açıklamasında şunlara değindi.

 

‘BİR SEBEBİ VAR’ DİYEREK YENİDEN ADAY OLDUM”

 

Cemiyetin geçmiş tarihine bakıldığında ilk kez demokratik bir şekilde 2 adaylı bir kongre süreci yaşandığını ifade eden Ümit Özmen, “Bu benim için ayrıca bir onur ve gurur verici bir durum. Pandemi tedbirleri kapsamında bugüne kadar ertelenen Cemiyet seçimlerimiz nihayet gerçekleşecek. Benim yeniden aday olmam konusunda bir temayül oluştuğunu, genel anlamda yaptığımız istişarelerde gördük. Dolayısıyla ben de görevden kaçmayacağımı belirterek Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nin bugünlere gelmesinde emek verdiysek, gecemizi gündüzümüze kattıysak ‘bir sebebi var’ diyerek yeniden aday oldum” dedi.

 

ÖZMEN, BİRLİK BERABERLİK VURGUSU YAPTI

 

Kazansa da kazanmasa da cemiyetin bir neferi gibi çalışmaya devam edeceğini dile getiren Özmen, “Cemiyetimizde özellikle son dönemlerde büyük ayrışmalar yaşandığı dile getirilse de, kesinlikle bu ayrışmalara veya söylemlere asla müsaade etmememiz lazım. Mesleki etikler çiğnenmediği, meslektaşlarımız ötekileştirilmediği veya iftiralar atılmadığı sürece her ne olursa olsun hep beraber bu çatı altında birleşmeyi bilmemiz, ‘bir’ olmamız lazım. Biz bunun için çalışıyoruz. Bu bir seçimdir. Biz bu seçimi kazanırız veya kaybederiz. Kaybetsek de hep birlikte bu cemiyetin bir neferi gibi çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Özmen’in konuşması sonrası Özmen ve Yönetim kurulu üyeleri toplu fotoğraf çektirdi

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA