NTO VE ŞEKERBANK ARASINDA KREDİ PROTOKOLÜ

NAZİLLİ TİCARET ODASINA KAYITLI ÜYELERİN LİMİT SINIRLAMASI OLMADAN BAŞVURU YAPABİLECEKLERİ KREDİ İÇİN 36 AYA KADAR VADE İMKANI VERİLECEK
Bu haber 2021-01-22 05:14:04 eklenmiş ve 376 kez görüntülenmiştir.

Nazilli Ticaret Odası üyelerinin faydalanabileceği Şekerbank kredisi için çalışmalar tamamlanarak iki kurum arasında protokol imzalandı. Şekerbank T.A.Ş adına Şube Müdürü İbrahim Çağrı Aydın ve Nazilli Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan’ın imzaladığı kredi protokolü yürürlüğe girdi.

 

Kredi taksitlerinin ödeme şekli üyelerimizin tercihine göre yapılacak. İhtiyaç olması durumunda tahsis edilmiş limitler dahilinde Borçlu cari hesap, Spot, İskonto Kredileri de kullanabilecekler.

 

İndirimli Faiz Oranı

 

Kredilere uygulanacak faiz oranı; Banka’nın mevcut liste fiyatlarından indirimli olarak uygulanacak ve fiyat değişiklikleri 5 iş günü öncesinde Oda’ya bildirilecek.

 

Banka adına açıklamada bulunan İbrahim Çağrı Aydın ; 'Şekerbank T.A.Ş olarak bu bölgede tacir ve esnafımıza hizmet veren en eski bankalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Yaklaşık bir yıldan beri süregelen kovid-19 salgın hastalığı tüm işletmelerimizi olumsuz etkilemiştir. Bu sıkıntı günlerde Bankanın finans kaynaklarından NTO üyelerinin faydalanması için gayret göstereceğiz. Şekerbank olarak; NTO üyelerinin kredi taleplerine cevap verebilmek ve onların finans yapılarına destek olmak arzusundayız. NTO ile işbirliğimizin devam etmesini ve ayrıca krediden ihtiyacı olan tüm işletme sahiplerinin yararlanmasını diliyorum- dedi.

 

Yapılan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; 'Pandemi sürecinin getirdiği finansal sıkıntıları hafifletmek, üyelerimizin ödeme gücünü arttırabilmek için Şekerbank ile kredi protokolü imzaladık.

İçinde bulunduğumuz zor süreçte desteğe en fazla ihtiyacı olduğuna inandığımız işletmelerin faydalanması için hazırlanan bu kredi paketinin ülke ekonomisine katma değer olarak döneceğine inanıyorum.

Üyelerimiz; aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ticari kredi kullanabilecekler. Bu seçenekleri kendileri belirleyecek.

 

Limit sınırlaması olmayan bir kredi için anlaşmış bulunuyoruz. Kredinin limitini üyenin finansal yapısı belirleyecek.

 

Nazilli Ticaret Odası olarak üyelerimizi önemli bir finans kaynağı ile buluşturacak olmanın sevincini yaşıyoruz.

 

Bu vesileyle Şekerbank T.A.Ş yetkililerine üyelerimiz adına teşekkür ediyorum- dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA