Demir Çağı Kapanıyor Kova Çağı Başlıyor


Bu haber 2020-11-13 20:02:26 eklenmiş ve 1058 kez görüntülenmiştir.

 

 

21 Aralık 2020

Çoğumuzun hissettiği fakat adını koyamadığımız bir dönemden geçiyoruz. Çağların ve zamanın ruhunun değişimine, evren zamanı ile 2 dakika kaldı diyebiliriz. 1 Ocak 2021 Demir çağı’nın kapanışı ve Kova çağı’nın (Altın Çağ) başlangıcı olacak.

 

Çağların değişimi, her 6000 yılda bir gerçekleşiyor. Uygarlığın kökenine yani 6000 yıl geriye gittiğimizde, Sümerlileri görüyoruz. Sümerlilerin açıklanması güç bir şekilde yüksek bilim ve Astroloji bilgisine ulaştığını biliyoruz.

 

Birden bu kadar bilgiye nasıl ulaştıkları konusunda sadece bildiğimiz Anunakiler ile bulunduğu temaslardan olduğudur. Fakat burada paylaştığım hipotezde, bunun çağ değişimlerinde meydana gelen elektromanyetik Sonic patlamadan doğan bir güncellemeden olduğudur.

 

Yıllardan beri beklediğimiz hadise (THE EVENT) 21 Aralık 2020’de gerçekleşecek. (Cardinal Cosmic Shift) Dünya, Güneş, Merkür, Satürn, Mars ve Ay her 6000 yılda olduğu gibi tam aynı dakikalarda hizaya girecek.

 

(Galactic Alignement, The Return of Niburu, The return of SUN/SON-Christ or Conciousness) Aslında adına ne dersek diyelim, gezegenelerin hizalanması bize bugüne dek hiç görmediğimiz bir gezegen dizilimini ve kozmik olarak açığa çıkacak bir enerjiyi ifade ediyor.

 

Bu Planetlerin hizalanması sırasında tam karanlık çökecek, elektromanyetik dalgalar yüzünden elektrikli hiç bir şey çalışmayacak. Hayvanlar bu hadiseyi önceden hissedeceklerdir ve deliklere çekileceklerdir.

 

Bu hadiseye hazır olmayanların aklı hasara uğrayabilir. 3 günlük bir karanlıktan sonra 25 Aralık’da güneş tekrar doğacak.

 

Bu esnada “Van Hallen”kuşağı açılacak ve 7 gün boyunca yani 25 Aralık’dan 31 Aralık’a kadar açık kalacak.Uzayda, göklerde bir karmakarışıklık gözlemlenecek,(İncil’de bahsedilen portalların veya Cennet kapılarının açılması) Bütün insanlık,evreni çıplak gözüyle çok net görebilecek.

 

Asya kültürlerin de bu hadise gökyüzünün düştüğü zaman olarak biliniyor. Bilinç olarak hazır olanlar için görsel bir şölen gibi kulağa geliyor…

 

Bu hadise Kozmik enerjimizi ve bilincimizi hizalayacak. Kuzey kutbundan başlayacak büyük bir elektromanyetik sonik patlama bütün Dünya’da duyulacak. Pozitif Nükleer bir patlama Dünya insanların, 2020 güncellemesini ve yeni vizyonunu getirecek.

 

Aslında bu olaya, negatif bir anlam yüklenen patlama kelimesinden ziyade, açığa çıkacak güçlü bir ışıma da diyebiliriz.

 

Kabal bu hadiseyi manipule etmeye çalışacak. Uzaylılar, iklim değişikliği ya da Terör saldırısı olarak lanse edilecek bu patlama sesi. Dışarı çıkmayın haberleri yapılacak, dışarıda tehlikeli radyasyonun olduğunu söyleyecekler.

 

Evet dışarıda Radyasyon olacak ama bundan etkilenen insanlar, vücutlarında çok miktarda alüminyum olanlar (Yıllarca Chemtrailslerle bizi aliminyum ile spreylediler) , vücutlarında et yemekten çok fazla demir birikmiş olanlar bu radyasyondan etkilenen grup içinde sayılıyor.

 

Diğer insanların ve en önemlisi bilinç olarak buna hazır olanların DNA’sı bu radyasyondan güncellenecek ve bilinç sıçraması dediğimiz durum gerçekleşecek.

 

Tüm dünyanın bu kozmik radyasyonun etkisiyle hayvan, bitki ve insanların DNA’sı değişimine uğrayacağı ve 2 sarmallı DNA’nın 12 sarmala çıkarak, evrimsel bir geçiş olacağı öngörülüyor.

 

Bilimsel en güçlü kanıt ise Dünyanın kalp atışı olarak tabir edilen Schumann Rezonans’ının hızla artıyor oluşu ve iyonosferin manyetik alanlar yaratmak konusunda çok hızlandığı.

 

Mayaların, demir çağı’nın kapanmasını 21 Aralık 2012 olarak hesapladığı yanlıştır. Doğru tarih 21 Aralık 2020’dir.

 

17 Kasım 2017’de gökyüzünün kırmızıya bürünmesine çöl kumlarının Güneşi kapatması sonucu meydana geldiğini söyleseler de bu incil’de yazan bir işaret olarak görülüyor. Beklenen bütün kanlı Ay’ların tamamlandığını da düşünürsek bu hipotez oldukça tutarlı ve mümkün görünüyor.

Bak sen su iki ayakli kopekten de  asagi yaratiga

Bak sen su iki ayakli kopekten de  asagi yaratiga

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA