Hepiniz Para Peşindesiniz!


Bu haber 2020-10-10 00:26:11 eklenmiş ve 1299 kez görüntülenmiştir.

 


Dünyanızda altın her zaman değerli olmuştur;çünkü o yumuşaktır,parlaktır,az bulunan ve çok güzel bir metaldir.Duygusal frekansları absorbe eden yumuşak,hassas bir metaldir.Bir kralın altından yapılmış zırhını bir giyin,bir an içinde onun bu zırhı giyerken hissettiği üstünlük ve övüncü hissedebilirsiniz;çünkü onun duyguları metalin içinde saklıdır.Başka bir deyişle,altın,ruha benzer;çünkü duyguları zapt eder.Bir açıdan tüm metaller içinde en yüce olanıdır,değeri bu özelliğinden kaynaklanmaktadır.Anladınız mı?
Aranızda,her türlü sorunlarını halletmeye yetecek tek şeyin para olduğunu düşününler var. ikiyüzlüler!öyle değil mi?
İçinizde kollarını kavuşturup oturanlar kendi kendilerine şöyle düşünüyorlar:”Ben hiç de böyle değilim.Ne cesaretle böyle söylüyor!Benim tek istediğim,daha çok para kazanabileceğim bir iş bulmak.”Böyle dediğinizde,düşünceyi birazcık temizlemiş oluyorsunuz, o kadar. Ama,hayallerinizin özüne hala para ya da altının,bütün dualarınızın yanıtı olduğu inancı hakim.Her şey para etrafında döner.Size,altın istemek yerine deha istemenin çok daha üstün olduğunu nasıl öğreteceğim.Çünkü,zihin herşeyi yaratabilir...
Bunu size söylememin bir nedeni var.Eğer tüm hayalleriniz para üzerine kurulmuşsa,uyanmanız pek acıklı olacak.Eğer,geleceğinizi ve hayallerinizi borsadaki yatırımlarınıza veya başka yatırımlarınıza bağlamışsanız,pek sakat bir yere dayanmaktasınız;çünkü,dünyanız iflasın kucağına düşmek üzeredir.Ülkenizin,zannettiğinizden de büyük bir açığı var.
Beni dinleyin:Kağıt paralar sizin paranız değildir!Hepsi Federal Hazine sistemine aittir;bu sistemin sahibi de Napoleon’dan beri,çok güçlü ailelerden bir araya gelen bir gruptur.Hiçbir ülkeye ya da halka bağlılıkları yoktur onların.Onlar sadece kar etmeye sadık ve bağlıdırlar.Orta sınıfın belini kırmak için yapılmış bir tür gizli bir anlaşma vardır;böylece servet,bir azınlığın elinde toplanacak ve onlar da tüm “ayak takımı”nı,yani sizi yöneteceklerdir.
Paranızın sahibi kendi ülkeniz değildir.Pek çoğunuzun,sırf adı ”Federal”olduğu için,paraların sahibini kendi hükümetiniz sanması beni çok şaşırtmıştı.Değildir!Federal Hazine’nin sahipleri,insanlığın kaderine hükmedebilmek için savaş bile çıkaran bu bireylerdir.
Ülkeniz,asil ve erdemli nedenlerle savaşa katılmıyor.Savaşa katılıyor,çünkü savaş iş hayatını canlandırır!Bunu anlayamıyor musunuz?
Ramtha

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA