Öztürk’ten Alıcık’a Soda Önerisi


Bu haber 2020-08-28 23:58:27 eklenmiş ve 1234 kez görüntülenmiştir.

 

MHP İL Başkanı Haluk Alıcık’ın Nazilli İlçe Kongresinde Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan hakkında söylediklerine atfen eleştirilerde bulunan İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk, ‘Seçim sonuçlarını hala kabullenmekte zorlanıyorsa ya bir doktora gitsin yada soda içmesini öneriyoruz’ dedi.

Öztürk açıklamasına şu şekilde devam etti. “MHP İl Başkanı Haluk Alıcık partisinin kongresinde Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan ile ilgili abuk subuk ifadelerde bulunmuştur. Bu ifadeleri ciddiye dahi almıyoruz. Lakin anlıyoruz ki Haluk Alıcık hâlâ 31 Mart Seçim sonuçlarını, Nazilli halkının verdiği kararı içine sindirememiş, hazmedememiş bir haldedir. Hele Kürşat Engin Özcan kendisinde bir saplantı haline gelmiştir. Öyle ki çoğu zaman MHP Aydın İl Başkanı olduğunu unutmakta, Nazilli İlçe Başkanı gibi davranmaktadır. Öyle ki; Nazillide muhtarlara kahvaltı yemek bahaneleriyle 5 kere davette bulunan Haluk Alıcık ne hikmetse bir başka ilçede bir kez bile muhtarlara bir davette bulunmamıştır. Mesela Sökelilerin ya da Söke muhtarlarının Haluk Alıcık'tan bir davet almak için neyi eksiktir. Biz Haluk Alıcık'ın tek gündeminin bir şeyleri bahane ederek Kürşat Engin Özcan a karşı insanları kışkırtmaya çalışmak olduğunu biliyoruz

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Millet İttifakı ile kazanılan bir belediyede bu ruhla ve uyum içerisinde nasıl hizmet verilmesi gerekiyorsa onu yapmaktadır.

Asıl kendilerine Türk Milliyetçilerine "Kandan beslenenler" diyenlerin Türk Milletinin sembolü Bozkurt için Biz Eşrefi Mahlukatla geziyoruz bunlar hayvanlarla geziyor diyen ve Türk Milliyetçiligin ayaklar altına alan bir anlayışın hangi sebeple koltuk altına sığındığınızı sormak isteriz.

Seçim sonuçlarını hâla kabullenmekte zorluk çekiyorsa biz kendisine sindirim sorunları için bir doktora gitmesini ya da soda içmesini öneriyoruz

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA