MHP’de Hasan Eren güven tazeledi

Milliyetçi hareket partisi Nazilli İlçe Kongresi Nazilli Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen Kongre'de Hasan Eren İlçe Başkanı olarak delegelerin oyu ile seçildi.
Bu haber 2020-08-24 18:31:56 eklenmiş ve 866 kez görüntülenmiştir.

 

Kongreye Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP İl Başkanı Haluk Alıcık, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzgüler, MHP Nazilli İlçe yönetim kurulu üyeler, İlçe Kadın kolları ve Delegeler katıldı.

Kongre Pandemi nedeni ile misafir girişi olmaksızın gerçekleştirildi.

Kongre divan Başkanlığının belirlenmesi ile başladı. Divan Başkanlığına MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay getirildi.

Kongre’de Saygı Duruşu ve İstiklal marşının okunması ile devam eden kongre’de Faaliyet Raporu ve Mali rapor okundu.

Pandemi nedeni ile dilek ve temenniler kısmı Öne alındı ve İlçe Başkanı Hasan Eren ve MHP İl Başkanı Haluk Alıcık konuşma yaptı.

İlk olarak kürsüye gelen MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, Tüm Milliyetçi hareket partisi camiasına, Ülkücü Camiaya hayırlı olmasını diledi kongre’de şunları konuştu “Biz göreve geldiğimiz gün tüm camiamız ile birlikte var gücümüz ile çalıştık, Allah’ın izni ile çalışmaya da devam edeceğiz. Nazilli’de Cumhur ittifakı olarak 2023 seçimlerine yarın olacakmış gibi hazırlanacağız. Hepinize kongremize katıldığınız için teşekkür ederim.”

Daha sonra Kürsüye gelen MHP aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ta bir konuşma yaptı. Alıcık Konuşmasında “Kutlu davaya güç vermiş, Milliyetçiliğe gönül vermiş, Can dostlarım İstiklal için birlik, İstikbal için Dirlik için bir araya geldiğimiz demokrasi şölenimiz hayırlı olsun.

Hırslarımıza kapılmayacağız.

Dünden bugüne husumetlerimiz bırakacağız, beraber olacağız, sen ben davasına düşmeyeceğiz, kişisel meselelerden uzak duracağız. Güçlü olmak istiyorsak ki bu hayali gerçekleştirmek istiyorsak, hırslarımıza kapılmayacağız, birlik ve beraberliğimizi bozmayacağız.

Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur

‘Lider Ülke Türkiye olacaktır’ diyor Sayın Genel Başkanımız. 2023 Yılında 1000 tane ilçe ile 120 ilimiz ile Türkiye Bölgesinde süper güç olacaktır. Ülkücü olmaktan MHP’nin neferi olmaktan dolayı utanmayacağız. Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur.

Çalmadım çaldırmadım

Çalmadık kapı bırakmayacağız. 10 Yıl Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde kimseden çalmadım kimseye çaldırmadım. Bu memleketin şehri emini oldum. Nazilli’de güzel eserler bıraktım. Ekip arkadaşlarımızla başardık bunları. Nazilli bizim sevdamız, Biz bu topraklarda ölüp gidecek. Biz başardık bizden sonrada arkadaşlarımız başaracağına inanıyorum. Tenkit etmek güzel şeydir. Bakın ne yapmak gerekiyor. Çok çalışmamız gerekiyor. Bugünden itibaren tüm teşkilatlarımız her gün açık olacak.

Bu tablo’dan memnun musunuz?

Bugün HDP’nin altına düşmüş bir MHP var bu olaydan memnunsa otursun oturduğu yerde ama memnun değilse canla başla çalışmak gerekiyor. Bunu başardık ve başaracağız.  

Biz neden cumhur ittifakındayız

Efendim diyorlar neden Cumhur ittifakındasınız? Yahu Atatürk Çizgisinden çıkmış Bir CHP, Bizden Ayrılıp Ülkücü Arkadaşlarına laf söyleyenlerlemi yola çıkacağız. Geçen gün bir açıklama yapıyorum, İYİ Parti’nin eski il başkanı açıklama yapıyor. İki aydan bu yana HDP’nin İl Başkanı ‘Seçimleri bizim sayemizde kazandınız’ diyor ama bir tanesi de çıkıp hadi ordan diyemiyor.

Önüme tonlarca altın serseniz bu kadar şerefli olamaz

Bakın ben yerel seçimlerde çok çalıştım yanımda dostlarım vardı ama birde hakiki dostlarım var ve onlar şu anda burada. Biz bilmiyor muyduk Onları, olanları?  Benim başıma gelenler kirli tavuğun başına gelmemiştir. Siyasette Kumpas diyorlar En büyük Kumpas Sahibi Haluk Alıcık oldu. Benim gibi bir adam Türkiye Sevdalısıyım ve Vatan haini gibi bir davada yargılandım. İşe aldığım evladım gibi dediğim çocuğa kadın dövdü diye haber yapıldı. Allah benim en zor dönemde bana sahip çıkan herkesten Allah Razı olsun. Ama bunun yanında Sayın Genel Başkanımız, Liderimiz Devlet Bahçeli’ye Mahkemeden bir gün önce Adaylığım açıkladı. Genel Başkanımızdan Allah Razı olsun bu benim için En büyük şereftir bu alanı altın vereceksiniz bundan daha şereflisi olamaz.”

Yapılan konuşmalardan sonra oy kullanma işlemine geçildi. Oy kullanımı sonrasında Hasan Eren Nazilli İlçe Başkanlığına güven tazeleyerek seçildi.

Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu

Hasan Eren, Haluk Öztürk, Birsen Karlıoğlu, Hulki Karakaya, Doğan Topçu, Cansu karabıyık Özbek, Aziz Cemalbey, Aziz Şimşek, Nuri Şimşek, Ergün Peçel, Yavuz Yazıcı, İsmail Gökçeki, Ahmet Korkut, Akın KarakuyuMusa Yakut, Yaşar Koç, Taner Taşkıran, Fadime Aksoy, Aydın Özsepet

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
Sıradan vatandaş 2020-08-24 19:50:29
Yalan üstüne yalan..çalmadım çıldırmadım, koskoca yalan, doğrusu; "çaldım, çaldırdım
gırtlağa kadar yolsuzluğa battım.." olmalı, İYİ partililer hiç bir ülkücüye söz söylemezler, bu da koca bir yalan.. tam tersi sizler gibi kutsal ülküyü kullanan zihniyeti bozuklar genç çocukları İYİ partililere saldırtmaktalar..
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA