CHP Meclis üyelerinden destek sözü


Bu haber 2020-08-19 22:49:33 eklenmiş ve 682 kez görüntülenmiştir.

Millet ittifakının Nazilli Belediye Meclis Üyeleri akşam yemeğinde bir araya geldi. 30 Mart seçimlerinde Nazilli Belediyesine seçilen meclis üyeleri uzun zaman sonra bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundular.

Yemek sonrası ortak değerlendirmede 30 Mart seçimleri öncesi verilen sözlerin yerine getirilmesi için çalışılması Millet ittifakına olan güven ve inancın en üst seviyeye çıkarılması ve Nazilli Belediyesi ve Büyükşehir işbirliğini daha da güçlendirmek olduğu belirtildi.

Yemek sonrası şu açıklama yapıldı “Bizler Millet ittifakının, Nazilli halkının oyları ile seçilen vekilleri, CHP’li Belediye Meclis üyeleri olarak 2019 yerel seçimlerinde büyük mücadele ile kazandığımız Nazilli Belediye başkanlığında halkımıza verdiğimiz hizmet sözünü ve hak hukuk adalet için mücadelemizi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada bu konuda mücadelemizden hiç bir ödün vermeyeceğimize kimsenin şüphesi olmasın.

 

19/08/2020 günü yaptığımız durum değerlendirme toplantısında vardığımız sonuç; Büyükşehir ile daha sıkı işbirliği Tasarruf tedbirlerinin devamı, Belediye olarak üretime ağırlık vermek, Üretim için Halkımızı bilgilendirmek ve yardımcı olmak.  Nazilli Belediyesi CHP Meclis Üyeleri  Ulvi Yıldırımkaraman  Fatih Pehlivan Mert Öreroğlu  Cihan Doğan Erol Angın  Hakkı Siber Ali Özgedik  İsmail Cilvez  Yezdan Yıldırım”