Beşinci boyutta yaşayan insanlar nasıl davranıyorlar?


Bu haber 2020-07-28 00:32:57 eklenmiş ve 849 kez görüntülenmiştir.

Artık televizyon izleyemiyorlar.

  2 ✨Onlar için rekabet etmek artık bir anlam ifade etmiyor.  Rekabet etmek yerine paylaşmayı ve eğlenmeyi tercih ediyorlar.

  3 ✨ Beşinci boyutun bir yer değil, frekans, titreşimsel bir durum olduğunu bilirler.

  4 ✨ Artık bilinmeyenden korkmuyorlar.  Fiziksel olmayan dünyanın doğanın bir parçası olduğunu biliyorlar ve paranormal, doğal bir şey olarak görülmeli, korkutucu ve perili olmayan bir şey olarak görülmeli.

  5 ✨Şeytanın var olmadığını bilin.  Var olan, gurur, bencillik, açgözlülük, korku ve yanılsamalarla beslenen muazzam bir egrégoredır.

  6 ✨Yalnız kalmak istiyorlar, ama aynı zamanda diğer insanlarla birlikte olduklarında, onlarla tamamen ve yoğun bir şekilde olmak istiyorlar.

  7✨Yaşamlarında bir amaçlarının olduğunu ve onu bulmak istediklerini düşünüyorlar, ancak teslim olmak ve yaşamlarını kontrol etmekten vazgeçmek zorundalar çünkü kontrol etmek istediklerinin daha fazla, yaşamlarındaki mucizelerin tezahür etmelerini engellediklerini fark ettiler.

  8✨Hayatta kazanmanın, zengin ölmek anlamına gelmediğini, daha iyi ve daha tartışmalı olduğunu göstermek için başkalarını da dövmenin tek başına olduğunu anlamışlardı.  Hayatta kazanmanın, sınırlarını aşmanın, korkularının üstesinden gelmek ve yaşamın sonuna ulaşmak, minnettarlıkla titreyen titreyerek titreyerek titizlikle titreşmekle, en azından denemeyi başardıklarını biliyorlar.

  9✨Zaten özlemin kötü bir his ve kayıp olmadığını fark ettin, bir gün sevdiğin ve bir gün hayatında geçirdiğin insanları bulacağının kesinliğini getiren bir his.

 10✨ Dünyanın ruhuna yardım etmek istiyorlar ve bunun için hazırlar, çünkü bu mevcut dünyevi geçitte yerine getirilen amaçlardan biri.  Buraya sadece manevi bir turist olarak gelmediğini biliyorsun. (Carlos Torres)

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA