Hayatınızdaki İnsanlar Sizin Frekans Eşlerinizdir…

Dünyanızdaki herkesin orada olması için bir neden vardır.
Bu haber 2020-07-04 19:23:03 eklenmiş ve 386 kez görüntülenmiştir.

 Dünyanızdaki herkesin orada olması için bir neden vardır. Yeni yönleri  bulmanıza yardım etmesi için ruhunuzun size sunduğu hediyelerdir. Bazı  insanlar ilgi alanlarınızı paylaşarak ve yeteneklerinizi onaylayarak  özgüveninizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Bazıları hayat  derslerinizi öğrenmenizde yardımcı olacak katalizörlerdir. Kimileri  sizleri yeni fikirlere ve potansiyele ulaştırır.

Enerjiden ibaret  titreşen bir varlık olduğunuzun ve hepimizin birbirimizin içine işleyen  farkındalık alanları bulunduğunu bilebilecek durumda olduğunuz anlamına  gelir. Karmaşık gibi görünse de, birbirimizle olan ilişkimizin ne kadar  zarif bir sadelikte olduğunu hissedebilirsiniz: özünde, hepimizin içsel  frekansı birbiri ile tek bir içsel frekansta birleşir. Hepimiz sevginin  evrensel titreşiminde titreşiriz.

Hayatınızdaki İnsanlar Sizin Frekans Eşlerinizdir

Duygusal olarak üzücü de olsa, mükemmel bir uyumla geçiyor da olsa  ilişkilerinizde karşınızdaki insanın sizinkine benzer bir frekans kalıbı  bulunur. Dünyanızda bulunan insanlar sizin frekans eşlerinizdir.  Hayatınıza biri girer ve içsel algılayıcınız onu fark ederse, ortak bir  kişisel titreşimi paylaşıyorsunuz demektir. Onlar sizin dünyanızda  ortaya çıkıyorsa, siz de onların dünyasında ortaya çıkarsınız. Tabii ki  sizinle aynı değiller ama benzer frekansları paylaşırsınız. Bir kere  biraraya geldiğinizde kişisel alanlarınız birleşir ve bir ilişki alanı  var olur. Bu ilişki alanı, enerji, eski tecrübelerden edinilmiş bilgiler  gibi ortak kaynakları size sunarak bir çift olarak yaşayacağınız  deneyimleri besler ve yeni yeteneklere ulaşmanızı sağlar. Bunun  sayesinde diğer kişinin bildiklerini bilmek mümkündür. İlginç bir  şekilde, fazlaca uyumsuz titreşim tarzlarına ve çok az ortak noktaya  sahip insanlar birbirlerinin gerçekliğinde yer almaz.

İstediğimizi değil, benzerimizi kendimize çekeriz.
 İlişkiler hep ortaklaşa yaratılır ve yok edilir…..

Ruhunuzun birine bağlanmaya ihtiyacı yok ise, ne kadar olumlama yaparsanız yapın bu gerçekleşmez….

Bir sevgili, öğretmen ya da arkadaşa şiddetli bir çekim duyuyor ya da  ondan etkileniyorsanız, bunun nedeni, ikinizin de gerçekten tıkanmaları  temizlemek ve benzerlikleri doğrulamak istediğinizdendir……

Hayatınızda sorunlu insanlar olması yüzünden cezalandırılmıyor,  kendinizi seri bir şekilde dönüştürme fırsatını yakalıyorsunuz..

İlişkileriniz Değişip Bittiğinde..

İki benzer şekilde titreşen kişisel alan birleşip bir ilişki yarattığı  gibi, ilişkiler değişir ve birinin kişisel alanındaki titreşimi  değiştiğinde de sıklıkla biter. Eğer alanınızın titreşimi, bir ruhsal  çöküntü durumunun sonrasında olabileceği gibi değişirse, benzer bir  çöküş yaşamamış bazı belirli kişiler artık alanınızda barınamaz ve büyük  ihtimalle yok olurlar. “çok sıkıcılar” ya da “bir sebepten artık beni  sevmiyorlar” gibi yorumlarla bu durumu söze dökeriz, arkadaşlıklar biter  ve bambaşka bir yerden yenileri doğar.
 İlişkiler eşlerin titreşim  ayrılığından ötürü değişir ya da sona erer -çünkü ruhlar başka aşamalara  geçerler. Bitmiş bir ilişkinin ardından üzülmeye gerek yoktur çünkü  birbirinizi geliştiremediğiniz bir ilişkinin iki tarafa da yararı  yoktur….

“Frekans-İnsan Titreşimlerinin Etkisi ve Anlamı”
 Penney Peirce

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2021 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA