TINAS TÜM GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİ


Bu haber 2020-06-15 15:44:35 eklenmiş ve 1028 kez görüntülenmiştir.

 

Son günlerde basın yayın organlarında haklarında çıkan haberler sonrasında sessizliğini bugüne kadar Koruyan Nazilli Belediye Başkanvekili Mustata Tınas, Nazilli Belediyesindeki tüm görevlerinden istifa etti.

Haksız eleştiri ve ithamlar karşısında suskun olduğunu dile getiren Tınas, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı zor durumda bırakmamak adına tüm görevlerinden istifa ettiğini hakkında isnat edilen tüm suçlamalarında ispatlanmasını talep etti.

İşte Tınas’ın istifa açıklamalası

Kamuoyuna Duyurulur;

Değerli Nazilli Halkı,

     31 Mart 2019 yerel seçimleri ile birlikte Nazilli’de bayrak değişimi yaşanmış, Kürşat Engin Özcan Başkan’ımız ile yeni bir döneme başlayarak T.C. Nazilli Belediyesi kazanılmıştır.

31 Mart 2019 tarihinden bu yana geçen 15 aylık dilimde hesap kitap işleri başta olmak üzere birçok konuda ilerleme kaydedilmiş olup, Sayın Başkanımız, gecesini gündüzüne katarak Nazilli’de farkındalık yaratmıştır.

Belge ve Bilgi olmadan iftira ve ithamlara maruz kaldık

     Başkanımız ile birlikte Nazilli’de birçok konuda önemli proje de hayata geçirilmiştir.

Başkanımız ve meclis üyelerimiz bunlar ile meşgulken, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 Salgını ile mücadele de de önemli çalışmalar yapılmıştır.

Ancak, normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde, olanlara baktığımızda; 

özellikle hiçbir belge ve bilgiye dayanmadan, bazı basın yayın organlarında, sözde hakkımızda akıl almaz, mesnetsiz, iftira ve  ithamlar ortaya atılmış, haksız bir karalama, linç kampanyasına girişilmiştir.

Şaibeye yer yoktur..

     Bizler, beraber çıktığımız bu yolda, yola beraber devam ediyoruz. Bu yaşananları da biliyoruz ki, yaşananlar sadece Mustafa Tınas meselesi değildir. Bu yaşanalar Sayın Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ı yalnızlaştırmak için oynanan oyunlardır.

İYİ Parti hak, hukuk ve adaletin savunulduğu bir partidir. Bizim ilke ve prensiplerimizde şaibeye asla ama asla yer yoktur, olmayacaktır da.

İstifa kararım Başkanımızı Zor durumda bırakmamak için

     İşte tam da bu bağlamda; ben, Sayın Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ı da zor durumda bırakmamak amacı ile 2 yıl süreyle seçilmiş olduğum 2. Meclis Başkanvekilliği görevimden ve Plan bütçe komisyon başkanlığından istifa etme kararı aldım. İstifam ile bizlere itham edilen ne varsa ispatlanmasını istiyorum. Bu karar T.C. Nazilli Belediyesinin ve Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan'ın zor durumda kalmaması amacı ile almış olduğum bir karardır.

     Şu ana kadar tarafıma yöneltilen tüm iddiaların Nazilli Belediyesince gerekli merciler tarafından inceletilip, menfi veya müspet  sonuçlarının basın aracılığı ile kamuoyuyla paylaşılmasını istiyorum. Saygı ve sevgilerimle…

           

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Puan Durumu
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop