Dünyaya Cam’dan Değil Can’dan bakmak


Bu haber 2020-06-12 20:02:58 eklenmiş ve 788 kez görüntülenmiştir.

Hepinizin bildiği gibi geçtiğimiz Salı günü önemli bir karar imza atarak 3 yaşından bu yana kullanmış olduğum gözlüklerden kurtulma fikrini hayata geçirdik. Gözlük kullanımı konusunda bir rahatsızlığım hiç olmadı ama değişimin de hayata geçmesi gerektiğini düşünerek bu olaya adım attık. Denizli’de Konusunda uzmanlaşmış hekimleri barındıran Vizyongöz hastanesinde Uzman Dr. İbrahim Demirlenk Doktorumuz bize randevu verdi. Doktor İbrahim Bey Denizli’de bir çok hasta tarafından biliniyor ve seviliyor. Bunun yanı sıra Namı’da Türkiye’nin 4 bir yanına yayılmış durumda. Nazilli’dende Hastaları var hatta. Kendisi ile görüştük. Sağolsun bir güzel muayene etti. Daha sonra test sonuçlarına göre bana ne yapılacağını bundan sonra neler olacağını anlattı. Ve sabah tedavi ve fikir almak için gittiğim Vizyongöz hastanesinden Öğleden sonra lazer ameliyatı ile gözlüklere veda etmiş bulunmaktayım. Sevgili Doktorum 17 Dakika süren Operasyon sırasında ‘Numaraların sıfırlandı’ dediği an içimdeki o heyecanı size anlatamam yaşamak gerek diyorum. Ben buradan başta, kendi kadar Yüreği de güzel insan Sevgili Doktorum İbrahim Demirlenk’e, Denizli Vizyongöz hastanesi Hemşire ve çalışanlarına Canı gönülden Teşekkür ediyorum. 

Kürşat Başkan Neşteri vurmalı…

Nazilli Belediyesi içinde son günlerde yaşanan iç çekişmeler malumunuzdur. Son bir haftadan bu yana Meclis Üyeleri ve Başkan yardımcıları ve Kürşat Başkan ile aralarında geçtiği iddia edilen konuları hepiniz biliyorsunuzdur. Yaşanan bu gelişmeler ışığında son 3 aydan bu yana gözlemlediğimiz bir çok konu ve mevzu var bu konu ve mevzulara baktığımız zaman içerde dışarıya bilgi aktaran ancak başkana yakın olan isimler var. Bunları sayın başkan dahi çok iyi biliyor. Son hafta yaşananların perde arkasında içerdeki dost görünümlü iş yapıyorum gibi görünen ama iş yapmayan yani bal yapmayan arılar var. Bu bal yapmayan bal arıları, dışarıdakilere bilgi sızdırarak kaleyi içerden yıkma derdinde ve sonrasında şirin görünerek, kendini kurtarma derdindeler.. Bunlar Kürşat Başkan zamanında olmaya devam edecek ama bunlar her zaman oldular olmaya da devam edecekler. Kürşat Başkana Naçizane kangren haline gelmiş o dalları bir bir kesmeli neşteri vurmasıdır. Kol bir kere acır bir daha acımaz. Sezgin’in geliş amacı neydi? Yaşanan gelişmlere bakıldığında, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, Nazilli BElediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Belediye Meclisi üyeleri bir araya gelerek yaşananları değerlendirdiler. İşin ilginç yanı ise bu konu ile ilgili olarak Milletvekili Aydın Adnan Sezgin’in tüm herkesi bir araya toplayarak Nazilli’de yaşanan sorunun kaynağını çözmek mi yoksa  yaşananlar dahilinde ihtar mı verdi? O toplantıda neler konuşuldu bilemeyiz tabi.. basın mensupları davetli değildi. belkide kötü çocuk kabul edildik. ama bu toplantıdan sonra keşke bir basın açıklaması yapılsa idi de akılda kalan sorulara cevap bulabilseydik.

Yine ertelendi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Nazilli’ye geldiğinde ‘Aydın Denizli Otoyolu’nu ihaleye çıkarıcaz’ dedi. O günden bu güne ihaleye bir kez çıkan otoyol çıkmazı iptal edildikten sonra daha da yapılamaz oldu. Ben sayamadım kaç kez ertelendiğini. Son olarak 11 haziran 10:30 da yapılması planlanan ihale 3 Temmuz 2020 tarihine ertelendi. İhale hakkında aldığımız duyumlar yeterli kaynağın aktarılmadığı ve bu süreçte bu ihalenin yapılmasının zor olduğu yönünde. Dünyada devam eden Covid19 Salgını nedeni ile ekonomik anlamda zorluklar yaşanan dünyada zaten şu an bunun yapılacak olması bile alkışlanır ama bu ihale ne zaman olur kaç yılda tamamlanır işte orası hep muamma olarak kalmaya devam edeceğe benziyor

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Puan Durumu
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop