Nazilli Ülkü Ocakları Ek Hizmet binasına kavuştu


Bu haber 2019-12-01 16:45:32 eklenmiş ve 336 kez görüntülenmiştir.

 

Nazilli Ülkü Ocakları ek hizmet binası düzenlenen tören ile açıldı. Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan ülkü Ocaklarının ek hizmet binası düzenlenen görkemli tören ile açıldı.

Ek Hizmet binası açılışına Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, MHP Aydın İl başkanı Burak Pehlivan, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Tayfun Şan, MHP Nazilli ilçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Ferhat Yetik, Nazilli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç, Nazilli Eski Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve çok sayıda davetli katıldı.

Küçük Olaylardan Büyük neticeler çıkarabiliriz

İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ardından Ülkü Ocakları Nazilli Başkanı Ferhat Yetik açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Küçük olaylardan büyük neticeler çıkabileceğini belirten Yetik konuşmasını şu şekilde sürdürdü “Dün Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in ve bugün liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in izinde Ülkücü Hareket olarak biz; küçük olaylardan büyük neticeler çıkarabileceğimizi tecrübe etmiş bir hareketiz.

Her nefesimiz Türklüğün yüce ülküsüne adandıkça o kısa soluklar birleşip düşmana fırtına olacaktır. Göz bir noktadan ibarettir, dünyayı görür.  Beyin daracıktır, dünyayı değiştirecek fikri taşır.  Göğüs kafesi bir kucak, ancak Altaylardan Tuna’ya bir vatanı içine çeker.  Ülkücüler genç yaşında, Türklüğün binlerce yıllık medeniyet tasavvurunun mirasçısıdır…  O göz Ülkücünün gözü, o beyin Ülkücünün beyni, o hayâsız akınlara siper edilmiş göğüs, Ülkücünün göğsü… Yaşlı genç, hayali genç, Turan Ülkücünün kendidir...   Ve ocak dört duvar, yüz metrekare, beş sandalye, 10 bardak çay gibi görünebilir.  Oysa Turandır… Türk cihan hâkimiyeti mefkûresidir!

Son yüzyılda Atatürk'ümüzle devletleşen ülkümüz, Başbuğumuz Alparslan Türkeş ile Türk Milletimize Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları olarak miras bırakılmıştır.

Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanı bilge liderimiz yol başçımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin izinde, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş’in emrinde kızıl elmaya doğru yol almaya devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Bey’i, ebediyete irtihal etmiş dava şehitlerimizi hürmetle anıyor, Cenab-ı Allahtan rahmetler niyaz ediyorum. Hepinizi Cenab-ı Allaha emanet ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene”

Ocaklarımızın en iyi hizmeti vermesini istiyoruz.

Daha sonra kürsüye gelen Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, Ülkü Ocaklarının il ve ilçelerde daha iyi şekilde hizmet vermesi için çalıştıklarını ifade ederek şunları söyledi. “Kutsal ocağımızın daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için çaba harcayan her bir ülküdaşıma şükranlarımı sunuyorum. Genel merkez olarak il ve ilçe ocaklarımızın en iyi şartlarda hizmet verebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuklarımızın manevi iklimlerinde ufuk açmak adına çocuklar için Nutuk, Dede Korkut, Kutadgu Bilig gibi eserlerle hizmet verme gayretindeyiz. Ek hizmet binamızın hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene, Ne Mutlu Ülkücüğüm Diyene, Ne Mutlu Ülkücü Kalabilene”

Yapılan konuşmalardan sonra Ülkü Ocakları Nazilli Ek Hizmet binası hizmete açıldı.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Puan Durumu
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop