Başkan Arslan'dan Üyelere teşekkür


Bu haber 2019-09-30 17:52:11 eklenmiş ve 182 kez görüntülenmiştir.

Nazilli Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Nuri Arslan kongre sonrası üyelerine teşekkür mesajı yayınladı. Arslan Mesajında şnlara değindi. "22 Eylül 2019 günü kooperatif ortaklarımızın yüksek katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Seçimli Olağanüstü Genel Kurulumuzda ortaklarımız takdir ve iradeleriyle mevcut yönetimin yeniden adaylığını, güçlü bir destekle, güvenoyu vererek onayladı ve devam dedi.

 

Ancak seçim sürecinde yönetime aday olan kişi ve ekibinde yer alan isimlerden bazıları; kooperatif yönetimine geldikleri takdirde gerçekleştirecekleri projeler, atılacak adımlar ve vizyonlarını anlatmak yerine, 8 yıl fedakarlıklarla görev yapan, kooperatifimize değer katan çalışmaları başarıyla ortaya koyan, resmi veriler ve rakamlarla %1000 üzerinde büyüten başkan ve yönetimimize asılsız iddia ve iftiralar ile çamur atabileceğini düşünmüş, ortaklara yalanlar atmış, hukuken mümkün olmayan vaadlerde bulunmuş ve tüm bu yalan ve iftiraları sanki ortaya çıkmayacak, gerçeklerle yüzleşmeyecek gibi basın toplantılarıyla ve sosyal medya hesaplarıyla da yaymaya gayret ederek kamuoyu oluşturmaya çalışmıştır.

 

Gerek kooperatifimiz, gerekse de farklı mecralarda defalarca seçim süreçleri ve tecrübeleri yaşamış kişiler olarak böylesine seviyesiz, cahil oldukları konularda ortakları yanıltmaktan imtina etmeyen, yalan ve iftiralardan çekinmeyen, seçimi kazanmak için her yolu mübah sayan böyle ilkesiz bir aday görmediğimizi ortaklarımızla ve bu süreçte bizim hiç tasvip etmediğimiz şekilde konuyu mâl ettikleri kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

 

Oldukça kısa bir süre zarfında gerçekleşen seçim sürecinde yaymaya çalıştıkları iftiralar ve attıkları yalanlarının; genel kurulda ortaklarımıza yönetim kurulu ve konunun uzmanları tarafından bilgilendirme yapıldığında ortaya çıkacağını bildikleri için 14. gündem maddesi olan yeni yönetim seçiminin, bilgilendirmelerin yapılacağı gündem maddelerinin öncesine, en başa almak istemiş, buna gerekçe olarakta ortaklarımızı burada meşgul etmeyelim, herkesin işi vardır gerekçesiyle talep edecek kadar küçülmüş, ortaklarımızın aklıyla dalga geçecek kadar basitleşen bu talebe ortaklar ve divan gereken cevabı vermiş, seçim ortaklar doğru bilgilendirildikten sonra gerçekleşmiştir.

 

Böylesine bir sürecin ardından ortaklarımızın ezici bir çoğunlukla gösterdikleri bilinç, tepki ve yönetimimize verdikleri güvenoyu için teşekkür ediyor, yine bize emanet ettiğiniz kooperatifimizin geleceği için aynı çaba ve mücadeleyle çalışacağımızı bildiriyor, bu kirli süreçte doğrunun yanında olan herkese teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Puan Durumu
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop