Kılıçdaroğlu Nazilli'de halka hitap etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin’i Ziyareti sonrası Nazilli Belediye Meydanında vatandaşlara seslendi.
Bu haber 2019-09-06 17:16:34 eklenmiş ve 318 kez görüntülenmiştir.

 

Milletvekilleri, Belediye Başkanları Beraber halka seslenen Kılıçdaroğlu, kavgadan yana olmadıklarını ifade ederek Türkiye’nin sakinliğe ihtiyacı olduğunu kavgaları bir kenara koymak gerektiğinin altını çizdi.

Vatandaşlara hitap eden Kılıçdaroğlu Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a da övgüler yağdırdı.

Kılıçdaroğlu konuşmasından önce söz alan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Nazilli’mize gelerek bizleri şereflendirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Millet ittifakı olarak Nazilli’mizi daha yalanır bir hale getireceğimizden şüpheniz olmasın” diyerek konuşmasını tamamladı.

Halkın zor durumda olduğunu belirten Kılıçdaroğlu şunları söyledi. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kürşat gibi genç bir kardeşimizi Belediye Başkanı seçtiniz. Bu nedenle ben sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Ülkenin içinde bulunduğu durumu bende biliyorum sizlerde biliyorsunuz. Bir hayli zorluğumuz, işsizimiz yoksulumuz var, yatağa aç giren çocuklarımız var. Bütün bunları aşmamız lazım. Nasıl aşacağız aklımız kullanarak bir araya gelirsek, demokrasiyi savunursak. Emin olun Türkiye zorlukları aşar. Biz bir olacağız beraber olacağız. Kavga etmeyeceğiz. Kavga toplumundan uzak duracağız. Gerilim olmasın siyasette neden kavga ediyoruz neden işçi memur siyasetçi memnun değil bunları masaya yatırmamız gerekiyor. Türkiye güzel iklimler olan bir Ülke Şu ovaya bakın Allah Aşkına nerde var bu güzel ova. Ama biz ne yapıyoruz. Nohut, mercimek, canlı hayvan dışarıdan geliyor neden biz üretmiyoruz da dışarıdan getiriyoruz. Nazilli’yi biliyorum yakından biliyorum Sümerbank’tan biliyorum Sümerbank’ın Emeğini iyi biliyorum Binlerce aile oradan geçindi. Hangi gerekçe ile kapattık. Şimdi tank palet fabrikasını satıyoruz. Neden Kendi silah fabrikamızı yabancıya satıyoruz var mı böyle bir şey? O zaman oturup düşünmemiz lazım. Biz Suriyeliler neden kızıyoruz onlara kızmak yerine onları buraya getirenlere kızmak lazım. Niye getirdin? Bizim Belediye Başkanlarımız Yani Millet ittifakı Belediye Başkanları hizmet aşkı ile doludur. İki şey bekliyorum Oy versin vermesin Ayrım yapmasın. Herkesi kucaklayacaksın. Artık göğsünde Türk Bayrağı rozeti taşıyacak. Harcadığın her kuruşun hesabını halka vereceksin. Bir çocuk gece yatağa aç giriyorsa o çocuk doyacak bunu düşünmelisiniz. Yeni bir siyaset anlayışı getiriyoruz Milletine hesap veren bir siyaset anlayışı ile karşınızdayız. Siyasetten bireysel olarak bir beklentim yok. İsraf ya haramdır. Bizim inancımda haramdır. Sizin bir topuklu efeniz var oda burada bizimle. Siz sanmayın o aydın’ın büyükşehir Belediye Başkanı O Aydın’ın Belediye Başkanı değil Türkiye’nin Belediye Başkanı onu herkes biliyor. Onun hizmetleri de Belediye Başkanlarımızda onu örnek alıyorlar. Burada Bu iki güzel Belediye Başkanımızı seçtiğiniz için teşekkür ediyorum”

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Puan Durumu
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop