Tezcan ve Bülbül’den ziyaretler


Bu haber 2019-05-03 22:02:42 eklenmiş ve 233 kez görüntülenmiştir.

 

Yerel seçimler sonrası uzun bir süre İstanbulda kalan ve seçim sonuçlarını takip ederek nihayete erdiren CHP PM Üyesi Bülent Tezcan ve CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül CHP Nazilli İlçe Örgütüne ziyarette bulundu.

CHP Nazilli İlçe Binasında Partililer ile bir araya gelen Tezcan ve Bülbül burada partililer ile bir süre sohbet etti.

Ziyaret sırasında Konuşan Milletvekili  Süleyman Bülbül Aydın’da 2007’den bu yana kötü şeyler olduğunu ifade ederek jesler yüzünden Aydın’da hava kirliliğinin arttığını ifade ederek çözüm getirilmesini istediklerini belirtti.

Mecliste araştırma komisyonu kurulsun demelerine karşın AK Parti ve MHP’nin oyları ile reddedildiğini ifade etti.

Çevre ve Şehircilik bakanlığı Hava kitle indeksi 499 olarak ölçülen Aydın ili En tehlikeli grupta yer aldığına değinen Bülbül, Yine Devletin kurumu olan ve  Aydın’da ölümlerin TUİK’in açıklamalarında solunum nedeni ile ölümler 1.sırada olduğu gözlenmekte olduğunu belirtti.

Tüm bunlara rağmen AK Parti ve MHP vekillerin bu sorunu görmezden geldiğini ifade etti.

Daha sonra konuşuan PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Serkan sevim Yönetimine övgüler yağdırdı.

Tezcan konuşmasında şunlara değindi.  “Teşekkürlerin birincisi siz değerli örgütümüze kampanya boyunca İYİ Parti ile beraber millet ittifakı ile tüm organlarımız la tarihi bir başarı elde ettik. Bu ittifak bütünleştiren ittifak, bölen çatıştıran ittifak değil dedik biz. Hak hukuk adalet diyen bir ittifak dedik. Halk, millet ittifakı bu ittifakı benimsedi. Bu demokrasi ittifakının başarısıdır.

Nazilli Örgütüne övgü yağdırdı

Nazilli Örgütümüz çok iyi çalıştı kampanya başlarken orada da söyledim. Nerede hangi aday gösterilirse bizim adayımız dedik. Böyle söyleyeceğiz yürüyeceğiz dedik ve başardık

Biz arkamızda 5 yıl Aydın BŞB yönetimi ve pratiği vardı. Kampanya döneminde de her ilçemize giderek adaylarımızın yanına giderek tüm adaylarımıza kefil olduğunu açıkça belirtti.

Aydın gibi Ankara İstanbul gibi Belediyeleri de kazandık Türkiye’nin Yüzde 54’ünü Millet ittifakı yönetimleri yönetiyor Ülkemizi

Bu minareye kılıf uymaz

Türkiye’de Umut yeşerdi. 31 Mart yerel seçimleri artık sandıklarda siyasi partilerin de gidebileceğini gösteren bir seçimdir. Sandıkta kazanılan sandıkta gider. İstanbul seçimlerini iptal ettirmeye çalışıyorlar. Bu minareye kılıf bulunmaz. Bu mızrak bu çuvala sığmaz tüm dilekçeleri okuduk. Elle tutulur yanı yok. 15 Bin farkı kapatamıyorlar. Simdi en son hakimlerin belirledikleri sandık kurulları üzerinden seçimleri iptal ettirmeye çalışıyorlar. Yapamayacaklar. Kazandığımız seçimi biz masada vermeyeceğiz.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tezcan, İstanbul seçimlerini kazandıklarını ve yeniden bir seçim öngörmediklerini ifade etti.

AK parti Aydın Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Yavuz ile aralarında yaşanan polemik ile ilgili olarak bizim Aydın için üretim yapmamız gerek bunlarla  zaman kaybetmemiz gerek” dedi.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Facebook'tayız
Twitter'dayız
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket

TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2013 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Bagkur Sorgulama
izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   sex shop   vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   vibratör   iç giyim   sex shop   sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   işitme cihazı