Fortinetten Güvenlik açığına önemli adım


Bu haber 2019-04-27 21:36:23 eklenmiş ve 402 kez görüntülenmiştir.

Fortinet, WAN Edge güvenliğini sağlamak ve hızlandırmak için sektörün ilk SD-WAN ASIC çözümünü duyurdu
 
SD-WAN ASIC'le güçlenen yeni FortiGate 100F, 10 kat daha fazla performans sağlıyor. FortiOS 6.2'nin yeni SD-WAN özellikleri ise daha gelişmiş bir uygulama deneyimi sunuyor.
 

Kapsamlı, entegre ve otomatik siber güvenlik çözümlerinde dünya lideri Fortinet® (NASDAQ: FTNT), kurumların güvenlik tabanlı ağ oluşturabilmesini desteklemek için sektörün ilk SD-WAN ASIC çözümü dahil olmak üzere yeni güvenli SD-WAN çözümlerini duyurdu.

Kurumlar, daha hızlı ve uygun maliyetli bağlantı türlerini benimsedikçe, güvenlik en önemli güçlük olarak karşılarına çıkıyor. Gartner'ın yeni bir araştırmasına göre, araştırmaya katılan katılımcıların yüzde 72'si söz konusu WAN olduğunda bir numaralı endişelerinin güvenlik olduğunu belirtmiş. Fortinet, aşağıda yer alan inovasyonlarla güvenlik tanımlı ağ kurulumları için müşterilerini güçlendirmeye devam ediyor:

 
Fortinet Ürün ve Çözümlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı John Maddison yeni gelişmeleri şöyle değerlendirdi: “WAN edge artık dijital saldırı yüzeyinin bir parçası, ancak, ağınızın ucu asla bir engel olmamalı. Şube ofisleri için, SD-WAN, WAN optimizasyonu, güvenlik ve orkestrasyon dahil olmak üzere, dijital deneyimi mümkün kılmak için en iyi performans ve güvenlikle en iyi WAN Edge'i sağlama yeteneği kritik öneme sahip.  Fortinet'in SoC4 SD-WAN ASIC çözümü, ister 100 ya da 10 bin şube ofisi bulunsun, kurumların güvenlik tabanlı ağ oluşturmasını gerçekleştirebilmesine imkan tanıyor.”

Fortinet'in inovasyonları en kritik üç kullanım senaryosu üzerinden en zorlu müşteri sorunlarının çözümüne destek oluyor:

  • Kurumsal WAN Edge'de dijital dönüşüm
  • Uygulama performansından ödün vermeden WAN operasyon giderlerinin azaltılması
  • WAN operasyonlarının sadeleştirilmesi ve SD-Şube konsolidasyonu

Fortinet, güvenlik tabanlı ağ oluşturma inovasyonuna yönelik taahhüdüne bağlı kalmaya devam ediyor 
Fortinet, çok sayıda müşterinin benimsediği, NSS Laboratuvarları test sonuçlarında “Önerilen SD-WAN” olarak gösterilen, güvenlik yeteneklerine sahip tek çözüm olan FortiGate Güvenli SD-WAN çözümüyle en iyi SD-WAN ve güvenliği müşterilerine sağlıyor. Fortinet'in yeni çözümü sektördeki ilk SoC4 SD-WAN ASIC ile kurumlar şube sayısından bağımsız olarak güvenlik tabanlı ağ oluşturmanın sağladığı tamamen bağlantılı uç şubeyi hayata geçirebiliyor. WAN Edge kurulumları için en iyi/fiyat performans sunan Fortinet'in SD-WAN ASIC çözümü yeni FortiGate 100F'i çalıştıracak. Sınırlı BT personelinin karşı karşıya kaldığı yükü daha da hafifletmek için, yeni Fortinet 360 Protection Services ve FortiOS 6.2'deki SD-WAN özellikleri, sadeleştirilmiş orkestrasyon ile birleştirilmiş iletişim uygulamaları için mümkün olan en iyi deneyimi sunuyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Puan Durumu
TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2020 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop