Alıcık’a MHP il Yönetimi Destek çıktı


Bu haber eklenmiş ve 279 kez görüntülenmiştir.

 

8 Mart Dünya kadınlar gününe damga vuran  Haluk Alıcık’ın bir belediye personelini tartakladığı yönündeki görüntüler sonrası Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan sert bir açıklama yayınlayarak Bu işi tezgahlayanları, teknik alt yapı sağlayanların Rahat olmamalarını söyleyerek yaşananların takipçisi olacaklarını söyledi.

Pehlivan Basın mensuplarına yazılı olarak gönderdiği metin içeriğinde şunlara değindi. “ Aydınlı hemşerilerimin  basireti , kaset ve kumpaslardan çok daha büyüktür ve hayranlık vericidir.

Aklı zillet olanlarla , aklında sadece Aydın  ve Aydınlılar olan Cımhur İttifakı arasındaki seçimi hüküm ve karar sahibi Yürekli Efeler 31 Mart 2019’da gerçekleştirecektir.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığında Sayın Mustafa Savaş ve Nazilli Belediye Başkanlığında  Sayın Haluk Alıcık ve tüm ilçelerde cumhur ittifakı zafere ulaşacaktır.

Doğrunun yardımcısı Allah’tır ( cc ).

Onlar kaset, kumpas yoluna gittiler.

Çünkü en iyi bildikleri şey kirli siyaset, en iyi yaptılkarı kumpas kurmak, komplo icat etmektir.

Çünkü fıtratları, mizaçları ve siyasi mazileri buna müsaade etmektedir.

Bunlar her fırsatta Nazilli için yapacağımız her güzel projeye engel çıkaran, yapılan her güzel işe kulp bulan, asılsız isnat ve iftiraları meslek edinmiş samimiyet ve dürüstlük fukaralarıdır.

Aziz Aydınlılar,  muhterem Nazilli'li hemşerilerim,  31 Mart 2019’da yalancılara dersini verecek,  gününü gösterecektir.

Zillet hurafe, cumhur hakikattir.

Zillet İttifakı yalan ve cehil, Cumhur İttifakı sadakat ve ehildir.

Aydın'ın Yürekli Efeleri;  bekayla bela, kandıranlarla kazandıranlar, aldatanlar ahlakta anıtlaşanlar arasındaki seçimi 31 Mart 2019’da yapacak, tarihi ve muazzam iradesini tekraren sandıkta gösterecektir.

Aydınlılar ariftir.

Ne nedir? Ne ne değildir.? Tereddütsüz bilir.

Özel hayatın korunmasına muhalif, iş etiğine uymayan tarzda gizli kamera ile görüntü alma hazırlığında gelen bu arkadaşımızdan ziyade, bu aklı ona veren, teknik destek sağlayanlar rahat olmasın.

Unutmayın ki; gayri meşru vasıtaları kirli bir silah olarak kullananların bunun hayrını gördüklerine tarih şahit olmamıştır.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Facebook'tayız
Twitter'dayız
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket

TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2013 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Bagkur Sorgulama
izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   sex shop   vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   vibratör   iç giyim   sex shop   sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   işitme cihazı