Millet ve Memleketimiz için Rozetsiz çalışacağız.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan’ın Aday olarak açıklanmasının ardından ilk açıklama Nazilli İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural’dan Geldi. Kural açıklamasında doğrunun Her zaman kazanacağı inancı ile ittifak ortağı CHP ile çıktıkları yolda Başarılı olacaklarını ifade ederek duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi.
Bu haber 2019-01-26 00:08:32 eklenmiş ve 379 kez görüntülenmiştir.

 

“Bilindiği üzere, 31 Mart 2019 Türkiye Cumhuriyeti yerel seçimlerine hızla yaklaştığımız bu süreçte, ülkemizin her bir köşesine daha iyi hizmet verebilmek adına, ittifak ortağımız ülkemizin köklü partisi olan CHP ile uzun süre her il ve ilçemiz için ince eleyip sık dokuyarak belediye başkan adaylarımızın listesini büyük bir titizlikle hazırladık. Bu hummalı çalışma ister istemez, büyük önem taşıdığı için uzun sürdü. Malumunuz bu özenli çalışma sürecinde büyük önem verdiğimiz değerlerimize olumsuz ve yıpratıcı ithamlar, ayrıştırıcı kutuplaştırıcı söylemler ile hedef haline getirildik. Lâkin, biz İYİ Parti'liler ve saygıdeğer ittifak ortağımız CHP'liler doğrunun her zaman kazanacağı inancı ile bu söylemlere kulak asmayıp 25 Haziran 2018 tarihinden beri çalışmalarımıza devam ettik.

Gerçekleşen bu Millet İttifakının Genel Merkezleri ve saygıdeğer Genel Başkanlarımız ve ekiplerinin çalışmaları neticesinde adaylıkları açıklanmayan il ve ilçelerimizde eksik kalmayacak şekilde anlaşmalara varılarak Millet İttifakı adayları 25 Ocak 2019 tarihinde açıklandı.

Büyük bir sevgi ile bağlı olduğumuz cennet memleketimiz, Kuvayi Milliye ruhunun, Efe'lerin, Efe Yüreklilerin memleketi Nazilli'miz için, İYİ Parti Nazilli ilçe teşkilatı kurucu başkanımız Sn. Av. Kürşat Engin Özcan beyefendi Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkanı adayı gösterilmiştir.

Az öncede belirttiğimiz gibi 25 Haziran 2018 tarihinden bu yana, durmaksızın sürdürdüğümüz çalışmalarımıza, bundan sonra da hızla devam edeceğiz. Bu zaman diliminde değişecek olan tek unsur, artık yalnız İYİ Parti için değil, Millet İttifakı, Millet ve Memleketimiz için, rozetsiz olarak çalışacağız. Bütün Türkiye'de olduğu gibi, Aydın ili genelinde ve sevdamız Nazilli'mizde saygıdeğer İttifak ortağımız ile büyük bir uyum içerisinde çalışmaktayız, çalışmaya devam edeceğiz.

Buraya önem vermenizi rica ederek şunu büyük bir vurguyla belirtmeliyim ki;

Biz, İYİ Partililer ve adayımız Kürşat Engin Özcan, hem 31 Mart öncesi hemde halkımız takdir eder ve görev (hizmet) yapma şansı verir ise, 31 Mart sonrası, yalnız İYİ Parti değil, yalnız Millet İttifakı değil bütün Nazilli halkına hitap edeceğiz, bütün Nazilli halkına tarafsız bir şekilde yaklaşacağız.

Seçim öncesi ve sonrası, tarafımıza yönelecek iyi veya kötü her unsura karşı, ülkemizin birlik ve beraberlik inancına, Nazilli'mizin birlik ve beraberlik inancına olan saygı ve sevgimiz sebebiyle, duruşumuzu ve üslubumuzu asla ve asla bozmadan doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz. Bu bağlamda kapılarımız ve yüreklerimiz, ister Ak Partili olsun, ister Saadet Parti'li olsun, ister CHP'li olsun, ister MHP'li olsun, ister İYİ Partili olsun fark etmez, kalbi vatan sevgisi ile çarpan bütün memleket sevdalısı, Nazilli sevdalısı hemşehrilerimize, ardına kadar açık olacaktır.

Son olarak, hangi partili olursa olsun, herkese ve her yere eşit ve adil yaklaşım sergileyeceğimize, bütün Nazilli'nin belediye başkanı olacağımıza söz vererek, Nazilli'mize Millet İttifakı adayı Sn. Av. Kürşat Engin Özcan beyfendinin adaylığının hayırlı olmasını dileyerek, seçim öncesi ve sonrası, seçim atmosferini huzurlu ve barışçıl bir Nazilli ortamında geçirmeyi umarak bütün Nazilli halkına saygı, sevgi ve şükranlarımı sunarım.

Dilerim 31 Mart 2019 pazar günü kazanan Nazilli, kazanan Türkiye Cumhuriyeti olur.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Facebook'tayız
Twitter'dayız
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket

TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2013 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Bagkur Sorgulama
izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   sex shop   vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   vibratör   iç giyim   sex shop   sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   işitme cihazı