Tarihin siyasi Çöplüğünde yerini alacaklar


Bu haber 2019-01-21 22:53:16 eklenmiş ve 270 kez görüntülenmiştir.

 

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Parti Disiplinine aykırı hareket edenleri, Siyasi Davayı Koltuk davası haline getirenleri Dava ideallerini koltuk sevdasına değişenlerin tarihin siyasi çöplüğünde yer alacağını ifade ederek sert eleştirilerde bulundu.

Çankır ifadelerinde şunlara değindi.  “Cumhuriyet Halk Partisi sayesinde Genel Başkan, olabilirsiniz, Bakan olabilirsiniz, Genel Başkan Yardımcısı olabilirsiniz. Parti Meclisi Üyesi, Milletvekili olabilirsiniz. Belediye Başkanı, İl Başkanı, İlçe Başkanı olabilirsiniz. Ama bir gün gelecek, bu makamların hepsinin önüne eski sıfatı eklenecektir. Sadece bir makam vardır. Hiçbir zaman eskimeyecek. Ömür boyu Türkiye Cumhuriyeti'ne olan sadakat, Atatürk ilke ve inkılâplarına olan bağlılık ve sol değerlere olan inancımızın nişanesi olan, 6 Ok'a adanan, Cumhuriyet Halk Partisi'nin sade üyeliğidir.

Bu onurlu makama ihanet edenler, yağmanın ve gericiliğin ekmeğine yağ sürenlerdir.

Partimizde aday gösterilmeyen Belediye Başkanı'nın istifası sonrası; Cumhuriyet Halk Partisi'ni ve kadrolarını suçlayarak istifa eden geçmiş dönem Söke İlçe yöneticileri; Aydın'a, memleketlerine ve davalarına ihanet etmişlerdir.

Koltuk meselesini öne sürerek istifa edenlere Cumhuriyet Halk Partisi örgütleri ve sade üyeleri haklarını helal etmeyecektir.

Koskoca bir davanın ideallerini, bir tek kişinin adaylığına değişenler tarihin siyasi çöplüğünde yerini alacaktır.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
Nevzat turan 2019-01-28 01:43:02
Aynen katılıyorum. Sahte kahramanlar.Ben varsam olur diyenler.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Facebook'tayız
Twitter'dayız
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket

TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2013 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Bagkur Sorgulama
izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   sex shop   vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   vibratör   iç giyim   sex shop   sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   işitme cihazı