PMYO konusunda Sezgine Ticaret Odasından Destek


Bu haber 2018-10-09 14:52:47 eklenmiş ve 517 kez görüntülenmiştir.

 

 

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin’ in 2012 yılında depreme dayanıksız olduğu için yıkılan ancak geçen süre zarfında yenisi yapılmayan ve arazisi boş kalan Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) hakkında TBMM.’ne verdiği soru önergesi Nazilli İş İnsanları ve Ticaret Odası yetkililerinden olumlu tepkiler aldı.

Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan yaptığı açıklamada; “Nazilli Polis M.Y.O yıllardır bölgemiz halkı, esnafı ve tüccarı için kanayan bir yaradır. 2012 yılında deprem yönetmeliğine uygun olmadığı gerekçesiyle yıkılan okul binası için; yatırım bütçesine alındığı, en kısa sürede yeniden inşa edileceği ve okulun açılacağı söylenmesine karşın hiçbir şey yapılmadı. 2013 yılından itibaren Ticaret Odası olarak bu konuyu her platformda dile getirmemize, hazırladığımız dosyaları bölge milletvekillerimize teslim etmemize rağmen tatmin edici bir karşılık göremedik. Sayın Aydın Adnan Sezgin’in milletvekili seçimleri öncesinde Odamızı ziyaretinde kendisine vermiş olduğumuz sorunlar dosyamızda yer alan Polis Okulu sorununun TBMM.’de görüşülecek olması bizleri umutlandırmıştır. Kendisine tüm Oda üyelerimiz adına teşekkür ediyor Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulunun veya aynı ölçekteki başka bir kamu yatırımının Nazilli’ye kazandırılması noktasında yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi dört bine yakın üyesi bulunan Nazilli Ticaret Odası tüm siyasi partilere aynı mesafededir. Herhangi bir farklı tavır bugüne kadar olmadı, bundan sonra da olamaz. Ancak üyelerimizin ve bölgemizin sorunlarına sahip çıkan, sıkıntılarımızı kendisine dert edinen, çözümü için ön ayak olan, bizlere yol gösterecek kim olursa olsun bizim için muteberdir, önceliklidir. Üyelerimizin ve bölge insanımızın memnuniyeti ve refahı bizim için her şeyin üzerindedir. Sayın Sezgin gibi diğer Milletvekillerimizin de dile getirdiğimiz konulara sahip çıkacağını umut ediyorum” dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Facebook'tayız
Twitter'dayız
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket

TURKUAZ GAZETESİ
© Copyright 2013 TURKUAZ. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Bagkur Sorgulama
izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   sex shop   vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   vibratör   iç giyim   sex shop   sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   işitme cihazı